Rzeszów - Sobota, 21.03.2026
Reklama

Tragiczny wypadek pod Rzeszowem. Nie żyją 3 osoby

Dodano: 23.01.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Głogowie Małopolskim / fot. KMP w Rzeszowie
Wypadek w Głogowie Małopolskim / fot. KMP w Rzeszowie

– Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło na ul. Rzeszowskiej w Głogowie Małopolskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zderzeniu dwóch nissanów trzy osoby poniosły śmierć. Droga krajowa nr 9 jest zablokowana, a policjanci kierują kierowców na objazdy – poinformowała nadkom. Ewelina Wrona z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło przed godziną 10:00 na drodze krajowej nr 9.  Pracujący na miejscu policjanci ustali wstępnie, że kierujący białym nissanem qashqai, jadąc w kierunku Kolbuszowej, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do czołowego zderzenia z drugim samochodem marki Nissan.

W wypadku śmierć poniosły trzy osoby:  12-letnia pasażerka z jednego z pojazdów oraz 71-letni kierujący i 70-letnia pasażerka z drugiego. Kierujący jednym z nissanówzostał przetransportowany do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci oraz służby ratunkowe. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora i mają na celu dokładne ustalenie przyczyn i przebiegu wypadku.

Droga krajowa nr 9 pozostaje zablokowana. Wprowadzono objazy dla samochodów osobowych i ciężarowych przez miasto Głogów Młp.

Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin. 



Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ekologiczne wiaty rowerowe stanęły przy jednej z rzeszowskich szkół

RZESZÓW. Obok szkoły podstawowej nr 18 przy ul. Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie, powstały dwie nowoczesne, ekologiczne wiaty rowerowe. Wyposażono je w 48 miejsc na rowery oraz dodatkową powierzchnię na hulajnogi.

Rzeszów

Pod Rzeszowem powstaje duży ośrodek sportowy

RZESZÓW. W Świlczy powstaje Centrum Sportowe „Wzorcownia Ruchu”. Obiekt buduje firma Moris Polska. Ośrodek stanie na działce o powierzchni 1,73 ha. 

Rzeszów

Ważny etap budowy zbiornika na wodę pitną na os. Pobitno

RZESZÓW. Na os. Pobitno trwa budowa ogromnego zbiornika na wodę pitną. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sprawdza obecnie szczelność komór zbiornika. Próba szczelności pierwszej z nich zakończyła się pozytywnie.

Rzeszów

Droga rowerowa połączy Rzeszów z Łańcutem

RZESZÓW. Rzeszów we współpracy z sąsiednimi gminami planuje wybudować drogę rowerową, która połączy miasto z Łańcutem. Inwestycję zrealizują wspólnie oba miasta, a także gminy Krasne i Łańcut.

Rzeszów

Ul. Jazowa będzie oświetlona

RZESZÓW. Około 30 latarni oświetli kilometrowy odcinek ulicy Jazowej na osiedlu Drabinianka.

Rzeszów

"Rzeszowskie Piwnice" - mapping 3D na budynku ratusza

RZESZÓW. W środę (29.12) na rzeszowskim Rynku odbędzie się Video Mapping 3D będący przedsmakiem zwiedzania Rzeszowskich Piwnic, które od 3 stycznia zostaną udostępnione mieszkańcom i turystom.

Rzeszów

Na os. Mieszka I powstanie nowy parking

RZESZÓW. Przy ul. Krzyżanowskiego przybędzie kilkanaście miejsc parkingowych. W ramach inwestycji dobudowany zostanie także brakujący chodnik.

Rzeszów

W Rzeszowie ruszył projekt dla seniorów "Aktywna ławka"

RZESZÓW. Projekt “Aktywna ławka” ma na celu wsparcie seniorów w aktywnościach plenerowych na terenie parków miejskich. 

Reklama