Rzeszów - Środa, 18.03.2026
Reklama

Tragiczny wypadek pod Rzeszowem. Nie żyją 3 osoby

Dodano: 23.01.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Głogowie Małopolskim / fot. KMP w Rzeszowie
Wypadek w Głogowie Małopolskim / fot. KMP w Rzeszowie

– Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło na ul. Rzeszowskiej w Głogowie Małopolskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zderzeniu dwóch nissanów trzy osoby poniosły śmierć. Droga krajowa nr 9 jest zablokowana, a policjanci kierują kierowców na objazdy – poinformowała nadkom. Ewelina Wrona z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło przed godziną 10:00 na drodze krajowej nr 9.  Pracujący na miejscu policjanci ustali wstępnie, że kierujący białym nissanem qashqai, jadąc w kierunku Kolbuszowej, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do czołowego zderzenia z drugim samochodem marki Nissan.

W wypadku śmierć poniosły trzy osoby:  12-letnia pasażerka z jednego z pojazdów oraz 71-letni kierujący i 70-letnia pasażerka z drugiego. Kierujący jednym z nissanówzostał przetransportowany do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci oraz służby ratunkowe. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora i mają na celu dokładne ustalenie przyczyn i przebiegu wypadku.

Droga krajowa nr 9 pozostaje zablokowana. Wprowadzono objazy dla samochodów osobowych i ciężarowych przez miasto Głogów Młp.

Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin. 



Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

2,5 promila miał kierowca ujęty przez świadka na ul. Krakowskiej

RZESZÓW. 46-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, uniemożliwił kontynowanie jazdy pijanemu kierowcy peugeota. 

Rzeszów

Dostał 500 zł mandatu za bieganie nad Wisłokiem

RZESZÓW. Ponad 30 razy interweniowali rzeszowscy policjanci w miniony weekend w związku ze zgłoszeniem naruszeń obowiązujących ograniczeń.

Rzeszów

Teatr im. Wandy Siemaszkowej szyje maseczki

RZESZÓW. Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie włączył się w akcję "Maseczki dla Łańcuta”. Krawcowe szyją maseczki z materiałów dostarczonych przez wolontariuszy.

Rzeszów

Specjalny lot z Włoch do Rzeszowa. Pasażerowie odbędą kwarantannę w Bieszczadach

RZESZÓW. 7 kwietnia z Mediolanu i Rzymu do Rzeszowa przyleci 100-osobowa grupa Polaków.

Rzeszów

Uderzył w radiowóz zabezpieczający miejsce wypadku. Odmówił badania alkomatem

Podczas zabezpieczenia przez Policjantów miejsca wypadku, do którego doszło w Rudnej Małej, w policyjny samochód uderzył kierowca volkswagena. Najprawdopodobniej był pijany.

Rzeszów

4 sklepy LIDL w Rzeszowie czynne całodobowo

RZESZÓW. Kolejne ułatwienia dla klientów sklepów sieci LIDL. 

Rzeszów

Zwierzaki z fundacji Felineus potrzebują pomocy

RZESZÓW. Fundacja dla bezdomnych zwierząt Felineus, zwraca się z prośbą o pomoc dla swoich podopiecznych. Potrzebna jest karma, żwirek i środki na podstawową profilaktykę.

Rzeszów

Hotel w Jasionce przekształcony w bazę noclegową dla medyków

Należący do Polskiego Holdingu Hotelowego hotel położony w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego Rzeszów Jasionka wspomaga kadrę medyczną.  

Reklama