Rzeszów - Niedziela, 09.11.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Boguchwale. Nie żyje 56-letni motocyklista

Dodano: 06.06.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

BOGUCHWAŁA. 56-letni mężczyzna kierujący motocyklem zderzył się z samochodem osobowym. Zginął na miejscu.

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 23:30 na ul. Lubomirskiego w Boguchwale. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna kierujący motocyklem marki bmw, najprawdopodobniej podczas wyprzedzania trzech pojazdów po lewej stronie wysepki rozdzielającej jezdnię, zderzył z fiatem.

W wyniku obrażeń, kierujący jednośladem – 56-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego – zginął na miejscu. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili czynności na miejscu zdarzenia, które pomogą ustalić szczegółowego okoliczności tego tragicznego wypadku.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

ZTM skraca kursy dwóch linii

RZESZÓW. Trasy ulegną skróceniu do ul. Poselskiej.

Rzeszów

Podmiejska Kolej Aglomeracyjna. Budowa torów do lotniska w Jasionce ruszy w przyszłym roku

RZESZÓW. „Będziemy stopniowo uruchamiać PKA, tam gdzie jest to możliwe” – dodaje Ewa Draus.

Rzeszów

6 października odbędzie się 7. PKO Maraton Rzeszowski. Utrudnienia jak w roku ubiegłym

RZESZÓW. Uczestnicy tegorocznej imprezy wezmą udział w akcji „Biegnę dla…”, aby pomóc 16-letniemu Mateuszowi.

Rzeszów

Bezpłatne badania i porady lekarskie na Rynku. W niedzielę Światowy Dzień Serca [PROGRAM]

Już w najbliższą niedzielę, Rzeszów dołączy do tysięcy miasta na całym świecie celebrując Światowy Dzień Serca. 

Rzeszów

Przy ul. Bałtyckiej powstanie nowe osiedle

RZESZÓW. Na osiedlu „Przyszłość” zostanie stworzony kompleks 8 budynków mieszkalno-usługowych o zróżnicowanej ilości kondygnacji od 5 do 15. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na październik br.

Rzeszów

Projekt PiS odnośnie placu targowego odchodzi w niebyt

RZESZÓW. Wniosek o usunięcie punktu wystosował Tomasz Kamiński, radny Rozwoju Rzeszowa.

Rzeszów

Ośmiu kierowców komunikacji miejskiej nie stawiło się do pracy. Ucierpieli pasażerowie linii 0A i 19

RZESZÓW. Z powodu niespodziewanej nieobecności kierowców w pracy nie wykonano siedmiu kursów.

Reklama