Rzeszów - Wtorek, 27.05.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Kamieniu. Nie żyje 27-letni motocyklista

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

KAMIEŃ. 27-latek kierujący motocyklem stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z toyotą. Mężczyzna zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w piątek po godz. 22:00 w Kamieniu. Z ustaleń Policji wynika, że motocyklista jadący yamahą w kierunku Sokołowa Małopolskiego, z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad motocyklem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem osobowym marki toyota.

W wyniku zdarzenia 27-letni motocyklista – mieszkaniec powiatu rzeszowskiego - zmarł na miejscu. Toyota wjechała do przydrożnego rowu. Podróżujące samochodem 29-letnia kierująca i pasażerka, nie odniosły poważniejszych obrażeń. Obie kobiety były trzeźwe.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało motocyklisty zabezpieczono do dalszych badań. Zabezpieczono również pojazdy uczestniczące w zdarzeniu.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Będą dodatkowe kursy linii nr "18"

RZESZÓW. ZTM wprowadza zmiany w rozkładzie jazdy linii nr „18”. Będą dodatkowe kursy.

Rzeszów

Jednoślady Blinkee powracają na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Sezon rowerowy w Rzeszowie oficjalnie otwarty. Firma Blinkee po raz trzeci gości ze swoimi jednośladami elektrycznymi w naszym mieście.

Rzeszów

Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką na S19. Kierowca zginął na miejscu

RZESZÓW. W nocnym wypadku na drodze S19 zginął 36-letni kierowca osobowego volkswagena, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Komunikacja miejska w Rzeszowie wraca do normalności

RZESZÓW. Od 1 czerwca zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. Ograniczone pozostaną kursy linii nr  „53”. Z kolei kursy linii „3”, „22” i „20” ulegną korekcie.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto Akcelerator Technologiczny ConceptLab

RZESZÓW. Otwarcie akceleratora ogłoszono podczas internetowej konferencji, która odbyła się 21 maja.

Rzeszów

Znamy rozkład lotów na trasie Warszawa - Rzeszów

RZESZÓW. Połączenia będą realizowane od 1 czerwca br.

Rzeszów

Od 25 maja otwarte szkoły w Rzeszowie

RZESZÓW. Od poniedziałku, 25 maja br. uczniowie klas I-III mogą uczestniczyć w zajęciach opiekuńczo–wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych. Będą również konsultacje dla uczniów klas VIII.

Reklama