Rzeszów - Poniedziałek, 09.06.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w pow. rzeszowskim. Drzewo spadło na samochód, kierowca zginął na miejscu

Dodano:

fot. Archiwum KWP Rzeszów
fot. Archiwum KWP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w Przewrotnem. Najprawdopodobniej na skutek silnego podmuchu wiatru, na jadący samochód spadło drzewo. Pomimo reanimacji, życia kierowcy nie udało się uratować.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę, około godz. 19:30, w miejscowości Przewrotne, w powiecie rzeszowskim. Panowały wówczas trudne warunki atmosferyczne. Jak wstępnie ustalili policjanci, na jadący w kierunku Raniżowa samochód marki fiat, spadło drzewo. Autem podróżowały dwie osoby. 25-letni kierowca zginął na miejscu. 26-letnia pasażerka została przewieziona do szpitala.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem dokładnych okoliczności tego wypadku.

 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowscy architekci wyróżnieni w międzynarodowym konkursie

RZESZÓW. Dr inż. arch. Magdalena Szpytma i dr inż. arch. Cezary Szpytma z Politechniki Rzeszowskiej zostali wyróżnieni w konkursie na projekt „Centrum Wiedzy Cognitarium” w Koszalinie.

Rzeszów

50 kamer internetowych dla rzeszowskich szkół

RZESZÓW. Dziesięć szkół podstawowych w Rzeszowie otrzyma kamery internetowe FullHD z wbudowanymi mikrofonami, które mają ułatwić naukę zdalną.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę z Centrum Medycznym MEDYK

RZESZÓW. Od 1 grudnia br., na terenie uczelni zacznie działać przchodnia akademicka. 

Rzeszów

Na stacji Rzeszów Główny testują windy i ruchome schody. Wielka inwestycja na finiszu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Prace przy przebudowie stacji Rzeszów Główny idą szybciej niż zakładano.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Kamieniu. Nie żyje 85-letnia piesza

RZESZÓW. Po godz. 6:00 w Kamieniu doszło do potrącenia 85-letniej kobiety. Piesza zginęła na miejscu. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Rzeszów

Dwoje mieszkańców Rzeszowa oszukanych metodą "na policjanta"

RZESZÓW. 80-letni mężczyzna i 61-letnia kobieta – mieszkańcy Rzeszowa -  padli ofiarą oszustów. Policjanci apelują o rozwagę.

Rzeszów

Obchody Święta Niepodległości w Rzeszowie

RZESZÓW. Ze względu na pandemię, obchody 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości będą miały skromniejszy charakter.

Rzeszów

W rejonie Lisiej Góry powstanie szalet miejski?

RZESZÓW. „W imieniu mieszkańców Rzeszowa, tak licznie wypoczywających na terenach rekreacyjnych w pobliżu Lisiej Góry, proszę o postawienie toalety kontenerowej” – interpeluje radna Miasta Rzeszowa, Danuta Solarz.

Reklama