Tragiczny wypadek w Woli Rafałowskiej. Interweniował śmigłowiec LPR
Dodano: 02.02.2023 r.
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 47-letni kierowca citroena, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery energochłonne i betonowy przepust. Zginął na miejscu.
Do wypadku doszło wczoraj, około godz. 15:00 w Woli Rafałowskiej w powiecie rzeszowskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, 47-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, jadąc w kierunku Cierpisza, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę jezdni, a następnie uderzył w bariery energochłonne, znak drogowy i betonowy przepust. Siła uderzenia obróciła samochód w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy.
W akcji ratunkowej brały udział cztery zastępy straży pożarnej oraz dwie załogi pogotowia ratunkowego, w tym załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, pomimo udzielonej pomocy, 47-latek zmarł na miejscu.
Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.
RZESZÓW. Na terenie Parku Naukowo-Technologicznego „Rzeszów-Dworzysko” powstanie 400 kolejnych nowych miejsc pracy oraz pojawią się kolejne inwestycje o wartości 20 mln euro.
RZESZÓW. Mecz odbędzie się w ścisłym rygorze sanitarnym. Na trybunach zasiądzie 356 kibiców. Telewizja Polska przeprowadzi bezpośrednią transmisję z meczu.
RZESZÓW. W związku z pandemią koronawirusa w centrum Rzeszowa nie odbędzie się przemarsz z okazji Bożego Ciała. Kuria zaleciła organizowanie lokalnych procesji przy kościołach.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz