Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

Triathlon Rzeszów 2022. W weekend utrudnienia w ruchu

Dodano:

RZESZÓW. W najbliższą sobotę i niedzielę (4 i 5 czerwca) w Rzeszowie odbędzie się czwarta edycja „Triathlon Rzeszów”. W związku z zawodami, niektóre ulice zostaną zamknięte dla ruchu. Wprowadzone zostaną również objazdy autobusów komunikacji miejskiej.

W sobotę 4 czerwca odbędzie się Puchar Europy na dystansie sprinterskim, a w niedzielę 5 czerwca zawody IV Triathlon Rzeszów, podczas których rozegrane zostaną m.in. Mistrzostwa Polski Age-Group na dystansie sprinterskim oraz Puchar Polski na dystansie supersprinterskim.

Zawody będą rozpoczynały się o godz. 11:00 przy Żwirowni. W sobotę trasa będzie przebiegać ulicami: Kwiatkowskiego, Piaskową, Strażacką, Zakładową i Grabskiego. Ulice te będą zamknięte dla ruchu samochodowego w godz. 11:00 -  19.30.

Z kolei w niedzielę, od godz. 11:00 do godz. 16:00 zamknięte będą dla ruchu ulice: Kwiatkowskiego, Jana Pawła II, Budziwojska i Podleśna.

Objazdy autobusów MPK

W dniu 4 czerwca br. godz. ok. 10:45-20:00 dla autobusów komunikacji miejskiej nastąpi zamknięcie ulic Kwiatkowskiego (na odcinku od skrzyż. z ul. Zakładową do skrzyż. z ul. Piaskową) i Strażackiej (na odcinku od skrzyż. z ul. Kwiatkowskiego do skrzyż. z ul. Graniczną).
Reklama
Trasa przebiegu linii nr 12 zostanie skrócona do przystanku Powst. Warszawy Dom Studenta 08. Odjazdy w kierunku powrotnym będą realizowane od przystanku Powst. Warszawy / Podwisłocze 07. Autobusy linii nr 31 zostaną skierowane objazdem przez ulicę Sikorskiego.

W dniu 5 czerwca br. godz. ok. 10:45-15:40 dla autobusów komunikacji miejskiej nastąpi zamknięcie ulic Kwiatkowskiego (od skrzyż. z ul. Koło do ulicy Jana Pawła II), Jana Pawła II (na całej długości), Budziwojskiej (od skrzyż. z ul. Jana Pawła II do skrzyż. z ul. Podleśną), Podleśnej (na całej długości).

Trasa przebiegu linii nr 12 zostanie skrócona do przystanku Powst. Warszawy Dom Studenta 08. Odjazdy w kierunku powrotnym będą realizowane od przystanku Powst. Warszawy / Podwisłocze 07, natomiast przebieg linii nr 37 zostanie skrócony do przystanku Sikorskiego MPGK 20, skąd rozpoczynane będą kursy powrotne.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ryanair ogłosił letni rozkład lotów z Jasionki. 9 tras, w tym 1 nowość

RZESZÓW/JASIONKA. 9 tras, w tym nowość – Malta i więcej lotów do popularnych europejskich destynacji: Londynu, Mediolanu i Zadaru – Ryanair ogłosił letni rozkład lotów z Jasionki.

Rzeszów

W marcu rusza rekrutacja do rzeszowskich przedszkoli i szkół

RZESZÓW. Niebawem ruszy rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych szkół podstawowych. Dotyczy ona roku szkolnego 2025/2026. Poniżej harmonogram postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego, które zostanie ogłoszone, kiedy po rekrutacji właściwej...

Rzeszów

Mieszkańcy osiedla Baranówka zyskają nowe miejsce spotkań i integracji

RZESZÓW. Na osiedlu Baranówka powstanie sad owocowy z aleją wiśniową, miejscem na ognisko i paleniskiem. Zarząd Zieleni Miejskiej opracował już projekt inwestycji i prowadzi konsultacje w tej sprawie z przedstawicielami osiedla.

Rzeszów

W rzeszowskich urzędach skarbowych pojawiły się terminale płatnicze

RZESZÓW. W urzędach skarbowych przy ul. Podwisłocze 42 oraz ul. Siemieńskiego 18 mieszkańcy mogą już uiszczać opłatę skarbową za pomocą terminali płatniczych.

Rzeszów

Egzotyczne zwierzęta w hali Podpromie. W weekend odbędą się targi terrarystyczne

RZESZÓW. Niezwykłe, egzotyczne zwierzęta, w tym unikatowe gatunki, które trudno zobaczyć gdzie indziej oraz wyjątkowe rośliny, również owadożerne, będzie można podziwiać podczas powracających do Rzeszowa targów terrarystycznych Exoticarium.

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów na ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Jedna osoba ranna

RZESZÓW. 36-letnia kobieta została ranna w wypadku, do którego doszło wczoraj na ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Rzeszów

Trwa remont budynku III Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Budynek III LO przechodzi dużą metamorfozę. Warta blisko 14 mln zł inwestycja zakończy się w tym roku.

Rzeszów

Boisko na osiedlu Przybyszówka zostanie rozbudowane

RZESZÓW. Trwa przetarg na wybór firmy, która zajmie się rozbudową boiska przy ul. Stadionowej na osiedlu Przybyszówka. Powstaną tam m.in. zadaszone trybuny oraz piłkochwyty.

Reklama