Rzeszów - Niedziela, 06.07.2025
Reklama

Triathlon Rzeszów 2022. W weekend utrudnienia w ruchu

Dodano:

RZESZÓW. W najbliższą sobotę i niedzielę (4 i 5 czerwca) w Rzeszowie odbędzie się czwarta edycja „Triathlon Rzeszów”. W związku z zawodami, niektóre ulice zostaną zamknięte dla ruchu. Wprowadzone zostaną również objazdy autobusów komunikacji miejskiej.

W sobotę 4 czerwca odbędzie się Puchar Europy na dystansie sprinterskim, a w niedzielę 5 czerwca zawody IV Triathlon Rzeszów, podczas których rozegrane zostaną m.in. Mistrzostwa Polski Age-Group na dystansie sprinterskim oraz Puchar Polski na dystansie supersprinterskim.

Zawody będą rozpoczynały się o godz. 11:00 przy Żwirowni. W sobotę trasa będzie przebiegać ulicami: Kwiatkowskiego, Piaskową, Strażacką, Zakładową i Grabskiego. Ulice te będą zamknięte dla ruchu samochodowego w godz. 11:00 -  19.30.

Z kolei w niedzielę, od godz. 11:00 do godz. 16:00 zamknięte będą dla ruchu ulice: Kwiatkowskiego, Jana Pawła II, Budziwojska i Podleśna.

Objazdy autobusów MPK

W dniu 4 czerwca br. godz. ok. 10:45-20:00 dla autobusów komunikacji miejskiej nastąpi zamknięcie ulic Kwiatkowskiego (na odcinku od skrzyż. z ul. Zakładową do skrzyż. z ul. Piaskową) i Strażackiej (na odcinku od skrzyż. z ul. Kwiatkowskiego do skrzyż. z ul. Graniczną).
Reklama
Trasa przebiegu linii nr 12 zostanie skrócona do przystanku Powst. Warszawy Dom Studenta 08. Odjazdy w kierunku powrotnym będą realizowane od przystanku Powst. Warszawy / Podwisłocze 07. Autobusy linii nr 31 zostaną skierowane objazdem przez ulicę Sikorskiego.

W dniu 5 czerwca br. godz. ok. 10:45-15:40 dla autobusów komunikacji miejskiej nastąpi zamknięcie ulic Kwiatkowskiego (od skrzyż. z ul. Koło do ulicy Jana Pawła II), Jana Pawła II (na całej długości), Budziwojskiej (od skrzyż. z ul. Jana Pawła II do skrzyż. z ul. Podleśną), Podleśnej (na całej długości).

Trasa przebiegu linii nr 12 zostanie skrócona do przystanku Powst. Warszawy Dom Studenta 08. Odjazdy w kierunku powrotnym będą realizowane od przystanku Powst. Warszawy / Podwisłocze 07, natomiast przebieg linii nr 37 zostanie skrócony do przystanku Sikorskiego MPGK 20, skąd rozpoczynane będą kursy powrotne.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Skoczkowie do wody ze Stali Rzeszów wywalczyli 22 medale

RZESZÓW. Zarówno w kategorii kobiet, jak i mężczyzn reprezentanci Stali Rzeszów zdominowali zawody w Poznaniu.

Rzeszów

Zatrzymano mężczyznę, grożącego śmiercią prezydentom miast, w tym Tadeuszowi Ferencowi

RZESZÓW. 5 Marca zatrzymany 28-latek został przesłuchany w prokuraturze i usłyszał zarzuty.

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej otwarto nowy żłobek i przedszkole

RZESZÓW. W budynku J Politechniki Rzeszowskiej uroczyście otwarto nowy żłobek i przedszkole. 

Rzeszów

W filiach RDK odbędą się bezpłatne maratony fitness

RZESZÓW. Organizowany z okazji Dnia Kobiet Maraton Fitness jest czterogodzinnym ciągiem treningów.

Rzeszów

Od 5 marca jeden z przystanków na ul. Marszałkowskiej będzie przeniesiony

RZESZÓW. W związku z przebudową zatoki autobusowej, jeden z przystanków znajdujących się na ulicy Marszałkowskiej zostanie przeniesiony.

Rzeszów

Monopoly stworzy rzeszowską edycję gry. Będzie konkurs dla szkół

RZESZÓW. Rzeszowska edycja Monopoly będzie gotowa na jesień.

Rzeszów

Wypadek na drodze krajowej w Krasnem. Jeden z kierowców trafił do szpitala

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 94.

Reklama