Rzeszów - Sobota, 21.06.2025
Reklama

Trwa „odświeżanie” składu Asseco Resovii Rzeszów. Już czterech siatkarzy pożegnało się z zespołem

Dodano:

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Jakub Jarosz, Mateusz Mika, Łukasz Kozub i David Smith nie będą w przyszłym sezonie reprezentować rzeszowskiego klubu.

Jakub Jarosz swoją siatkarską karierę zaczynał w Nysie, a do Rzeszowa przeniósł się z katarskiego El Jaish. Z Asseco Resovią związany był od 2017 roku. Mateusz Mika i David Smith grali w Asseco Resovii w sezonie 2018/19. Mateusz do Rzeszowa wrócił po kilku latach gry w barwach Trefla Gdańsk, David z kolei zamienił Zawiercie na stolicę Podkarpacia.

„Chciałbym bardzo podziękować Kubie, Mateuszowi, Łukaszowi i Davidowi za godne reprezentowanie barw Asseco Resovii. Kuba przez dwa lata był silnym punktem naszej drużyny, który nie zawodził w najważniejszych momentach” - powiedział prezes zarządu Asseco Resovii, Krzysztof Ignaczak.

Wychowanek AKS-u, mistrz Polski, Europy i Świata Łukasz Kozub do Asseco Resovii dołączył w grudniu, zastępując Rafaela Redwitza. Uksi bardzo dobrze wkomponował się w drużynę. Wiemy również, że wszyscy zawodnicy swoje kariery kontynuować będą na parkietach PlusLigi.
Reklama
„Mateusz i David niejednokrotnie odmieniali losy poszczególnych akcji, setów pokazując swoją świetną technikę i wykorzystując swoje siatkarskie umiejętności w barwach Asseco Resovii. Słowa uznania kieruję do Łukasza, który dołączył do nas w trudnym momencie i z miejsca stał się podstawowym zawodnikiem naszego zespołu. Wszystkim zawodnikom bardzo dziękuję za to, że reprezentowaliście biało-czerwone barwy. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój waszej kariery” – stwierdził Krzysztof Ignaczak.

Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wspólne kontrole Policji i sanepidu w Rzeszowie

RZESZÓW. Czy mieszkańcy Rzeszowa przestrzegają obowiązujących ograniczeń wprowadzonych w związku z pandemią? Policja i pracownicy sanepidu sprawdzają.

Rzeszów

Ulica Lisa-Kuli już przejezdna

RZESZÓW. Zakończyła się modernizacja ul. Lisa Kuli. Wykonawca miał czas do końca sierpnia, jednak prace udało się zrealizować przed terminem.

Rzeszów

Będą dwie nowe ulice w Rzeszowie? We wtorek zdecydują radni

RZESZÓW. Podczas najbliższej sesji radni zdecydują o nadaniu nazw dwóm ulicom - ul. ks. Andrzeja Rabija, na osiedlu Krakowska-Południe oraz ul. Jana Welca na osiedlu Staromieście.

Rzeszów

W powiecie rzeszowskim utonęły dwie osoby

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność podczas wypoczynku nad wodą. W minioną niedzielę w powiecie rzeszowskim utonęły dwie młode osoby – 22-latka z powiatu lubaczowskiego oraz 30-latek z powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Gdzie w Rzeszowie kupisz worki na odpady zielone?

RZESZÓW. Trzy punkty stacjonarne oraz automaty, to miejsca w których można zaopatrzyć się w worki na odpady zielone.

Rzeszów

ZTM ponownie wyłącza "ciepły guzik" w autobusach

RZESZÓW. W związku ze wzrostem zakażeń w województwie podkarpackim, ZTM ponownie zawiesiło funkcję „ciepłego guzika” w autobusach miejskich.

Rzeszów

Tragedia na A4 w Bratkowicach. Zginął 35-letni mężczyzna

Policjanci wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku na A4 w Bratkowicach. 35-letni obywatel Białorusi została śmiertelnie potrącony przez kierowcę fiata.

Rzeszów

Dwa kursy linii nr 35 przyspieszone

RZESZÓW. Od najbliższej niedzieli 16 sierpnia drobnej korekcie ulegnie rozkład jazdy linii nr 35.

Reklama