Rzeszów - Środa, 29.10.2025
Reklama

Trwają poszukiwania sprawcy śmiertelnego wypadku. Odjechał nie udzielając pomocy poszkodowanemu

Dodano: 16.01.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Najpierw potrącił pieszego, później odjechał bez udzielenia mu jakiejkolwiek pomocy. Sprawcy poszukuje rzeszowska policja.

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku z udziałem pieszego, do którego doszło w sobotę 11 stycznia 2020 r. około godz. 16.30 w miejscowości Wyręby.

Kierujący fordem, 66-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc w kierunku Dynowa, najechał na mężczyznę. Po zdarzeniu kierujący fordem odjechał nie udzielając pomocy pieszemu, który w wyniku doznanych obrażeń zmarł.

Policjanci proszą świadków lub osoby mogące mieć wiedzę o zdarzeniu o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 11, pokój nr 8, tel 17 858 3458 lub z dyżurnym komendy tel. 17 858 3310 lub 112.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Radni PiS chcą całorocznej wypożyczalni rowerów miejskich

RZESZÓW. Radni proponują m.in. zintegrowanie jej z kartą miejską oraz całorocznego funkcjonowania.

Rzeszów

250 tys. zł za wykonanie przejścia dla pieszych w rejonie C.H. Nowy Świat

RZESZÓW. Aktualnie na ul. Krakowskiej znajduje się oznakowane przejście dla pieszych.

Rzeszów

Początek rekrutacji na Uniwersytet Rzeszowski już 13 maja. Przygotowano ponad 9 tys. miejsc

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski przygotował 6131 miejsc na studiach stacjonarnych i 3190 na studiach niestacjonarnych.

Rzeszów

Jedna z rzeszowskich szkół podpisała umowę z Elektrociepłownią PGE przy ul. Ciepłowniczej

RZESZÓW. ZSEo jako jedyna szkoła w Rzeszowie kształci w zawodzie technik energetyk oraz technik systemów i urządzeń energetyki odnawialnej.

Rzeszów

Żywa legenda Asseco Resovii Rzeszów kończy karierę

RZESZÓW. Łukasz Perłowski, żywa legenda zespołu Asseco Resovii Rzeszów zakończył sportową karierę.

Rzeszów

Na moście Narutowicza będzie kładka kompozytowa dla rowerzystów

RZESZÓW. Marek Ustrobiński: „Budowa ścieżek rowerowych jest naszym priorytetem”.

Rzeszów

38 uwag RDOŚ do budowy obwodnicy południowej miasta

RZESZÓW. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie tłumaczy, że uwagi są powodowanego wymogami formalno-prawnymi.

Reklama