Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Trzy osoby ranne w wypadku na al. Witosa

Dodano: 22.10.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Wczoraj w godzinach przedpołudniowych na al. Witosa w Rzeszowie doszło do zderzenie czterech pojazdów. W zdarzenie ucierpiały trzy osoby. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Do wypadku doszło przed godz. 11.30. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili wstępnie, że 33-letni kierowca zespołu pojazdów, najprawdopodobniej nie zachował szczególnej ostrożności i najechał na tył forda, którym kierował 26-letni mieszkaniec Rzeszowa. Następnie ford siłą uderzenia została przemieszczony na poprzedzające go Iveco, który z koeli uderzył w jadące przed nim osobowe bmw.

W wypadku ucierpiało trzy osoby: kierowca forda i jego 26 letnia pasażerka oraz 31-letnia kierująca bmw. Poszkodowani trafili do szpitala.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 22.10.2024, godz. 17:41
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pijany kierowca przewrócił ciężarówkę i uciekł z miejsca zdarzenia

RZESZÓW. Badanie wykazało u niego blisko 3 promile. 

Rzeszów

Rondo na Słocinie. Ruszył przetarg na dokumentację projektową

RZESZÓW. Dokumentacja ma być gotowa wiosną przyszłego roku.

Rzeszów

"Mobilny Urzędnik" pomaga załatwić sprawy bez wychodzenia z domu

RZESZÓW. Od 31 marca 2022 r. w Rzeszowie realizowany jest projekt pn. „Mobilny Urzędnik”. Dzięki usłudze, osoby o specjalnych potrzebach mogą załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu.

Rzeszów

Skrzyżowanie ulic Kwiatkowskiego i Powstańców Warszawy do przebudowy

RZESZÓW. Jedno z najmocniej obciążonych ruchem skrzyżowań w Rzeszowie zostanie przebudowane. W planach jest budowa ronda oraz wiaduktu.

Rzeszów

Rozbudują skrzyżowanie ulic Lwowskiej i Mieszka I. Powstanie sygnalizacja świetlna

RZESZÓW. Ogłoszono przetarg na wybór firmy, która przebuduje skrzyżowanie ulic Lwowskiej i Mieszka I. Częścią tej inwestycji będzie budowa sygnalizacji świetlnej, która ułatwi m.in. wyjazd z ul. Mieszka I na ul. Lwowską.

Rzeszów

Największy cmentarz w Rzeszowie zostanie rozbudowany

RZESZÓW. Kolejne kwatery powstaną na 8 hektarach terenu, od strony ulicy Polnej.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Łące. Nie żyje 33-letni motocyklista

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem. 33-letni motocyklista z powiatu rzeszowskiego zderzył się z samochodem marki suzuki. 

Rzeszów

W weekend 8. Rajd Rzeszowiak. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Wyścigi odbywać się będą w gminach Boguchwała i Lubenia.

Reklama