Rzeszów - Sobota, 08.08.2026
Reklama

Trzy wypadki w Rzeszowie i powiecie. Cztery osoby zostały ranne

Dodano: 05.08.2026 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. We wtorkowe popołudnie policjanci rzeszowskiej drogówki pracowali na miejscu trzech wypadków, do których doszło w Rzeszowie oraz na terenie powiatu. W zdarzeniach rannych zostały łącznie cztery osoby. Najpoważniejszy wypadek wydarzył się w Trzebownisku, gdzie ciężarowy mercedes uderzył w osobowego volkswagena.

Pierwsze zgłoszenie wpłynęło do służb około godz. 13. Według wstępnych ustaleń policjantów 27-letni kierowca ciężarowego mercedesa z przyczepą najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył jadącego przed nim volkswagena. Ranni zostali 64-letni kierowca samochodu osobowego oraz jego 59-letnia pasażerka.

Kolejny wypadek wydarzył się po godz. 13.30 na ul. Ciepłowniczej w Rzeszowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 87-letni rowerzysta, wyjeżdżając z ogródków działkowych i włączając się do ruchu, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa 25-letniemu kierowcy fiata. Ranny senior został przewieziony do szpitala.

Do trzeciego zdarzenia doszło po godz. 16.30 w miejscowości Turza. Jak ustalili funkcjonariusze, 45-letni kierowca iveco, jadąc od strony Raniżowa w kierunku Sokołowa Małopolskiego, z nieustalonych dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Pomocy medycznej wymagał 39-letni pasażer.

Dokładne przyczyny i okoliczności wszystkich zdarzeń wyjaśniają policjanci.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowe godziny otwarcia Punktów Obsługi Podróżnego

RZESZÓW. ZTM poinformowało o zmianie godzin otwarcia dwóch POP’ów na prośbę pasażerów.

Rzeszów

Boisko w parku na Zalesiu zyska nowy wygląd

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która udoskonali boisko w parku na Zalesiu. Inwestycja będzie realizowana w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. 

Rzeszów

Księża z parafii na Staromieściu zakończyli kwarantannę

RZESZÓW. 7 duchownych z parafii na osiedlu Staromieście zakończyło kwarantannę. Ósmy ksiądz nadal przebywa w szpitalu w Łańcucie.

Rzeszów

1 mln zł od PLK dla rzeszowskiego pogotowia na walkę koronawirusem

RZESZÓW. Pieniądze będa przeznaczone na zakup środków ochrony osobistej dla personelu.

Rzeszów

Ul. Matysowska będzie rozbudowana

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która zaprojektuje i rozbuduje ul. Matysowską na długości ponad 2,6 km.

Rzeszów

WSIiZ rozpoczęła rekrutację na studia I i II stopnia

RZESZÓW. Pojawiło się sporo nowości, zarówno na ścieżkach polskojęzycznych, jak i angielskojęzycznych. Dokumenty można przesyłać drogą elektroniczną.

Rzeszów

Poczta Polska prosi o dane mieszkańców. Prezydent Rzeszowa odmówił

RZESZÓW. Samorządy w całej Polscy otrzymują maile od Poczty Polskiej z prośbą o przekazanie „danych ze spisu wyborców”. Taka wiadomość trafiła również do rzeszowskiego magistratu. Prezydent Rzeszowa odmówił udzielenia tych informacji.

Reklama