Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

Tymczasowe zmiany w obsłudze klientów w placówkach ZUS i COT

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W rzeszowskim oddziale ZUS przeprowadzone zostaną prace serwisowe, w związku z czym interesanci będą mieli ograniczony wachlarz dostępnych usług.

W związku z koniecznością przeprowadzenia pilnych prac serwisowych systemu informatycznego ZUS, 2 sierpnia (piątek) od godziny 14:00 obsługa klientów w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych będzie prowadzona w ograniczonym zakresie.

Zarówno w placówkach ZUS, jak i Centrum Obsługi Telefonicznej, możliwe będzie uzyskanie jedynie informacji ogólnych, które nie wymagają weryfikacji danych w naszym systemie informatycznym.

Możliwe będzie złożenie każdego dokumentu i wniosku, ale nie będzie możliwe wydanie zaświadczeń „od ręki”.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wigilia Miejska na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Oprócz symbolicznego dzielenia się opłatkiem oraz wigilijnego poczęstunku, na mieszkańców Rzeszowa czeka również wiele atrakcji w Miasteczku Świątecznym.
 

Rzeszów

Przechodziła w niedozwolonym miejscu, potrącił ją samochód

​SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI. Do zdarzenia doszło dziś rano w Sokołowie Małopolskim. Potrącona 56-latka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Rzeszów

Wracają kursy autobusów MPK pod wiaduktem na ul. Batorego

RZESZÓW. Od najbliższego poniedziałku, 19 grudnia 2022 r. autobusy komunikacji miejskiej znów pojadą ulicą Batorego, pod wiaduktem kolejowym. Chodzi o linie nr 9, 12, 29, 59 oraz N1. Nie zostanie przywrócona linia...

Rzeszów

Jarmark Bożonarodzeniowy w Plazie

RZESZÓW. Jarmark rozpocznie się 17 grudnia i potrwa aż do 23 grudnia. 

Rzeszów

Nowy rzeszowski basen oficjalnie otwarty

RZESZÓW. W poniedziałek odbyło się oficjalne otwarcie nowego rzeszowskiego basenu, który powstał przy ul. Matuszczaka

Rzeszów

Ścieżka biegowa na rzeszowskich Bulwarach gotowa

RZESZÓW. Zakończono prace przy budowie nowego odcinka profesjonalnej ścieżki biegowej na Bulwarach nad Wisłokiem. Koszt tej inwestycji to nieco ponad 1,2 mln zł.

Rzeszów

Świąteczny Konwój Radia ZET w Rzeszowie

RZESZÓW. W związku z wizytą Konwoju w czwartek część ul. Słowackiego w centrum Rzeszowa będzie wyłączona z ruchu.

Rzeszów

Kolizja na rondzie przy al. Wyzwolenia. Sprawca był pijany

RZESZÓW. Wczoraj rano na rondzie przy al. Wyzwolenia doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów. Okazało się, że 22 letni sprawca miał blisko 2 promile. Na szczęście nikt nie został ranny.

Reklama