Rzeszów - Poniedziałek, 15.12.2025
Reklama

Uczeń rzeszowskiej szkoły sportowej w półfinale "Mam Talent"

Dodano: 09.11.2021 r.

Zdjęcie ze strony Urzędu Miasta Rzeszowa
Zdjęcie ze strony Urzędu Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. W najbliższą sobotę w półfinałowym odcinku „Mam Talent” wystąpi Bartek Ataman, uczeń Zespołu Szkół Sportowych w Rzeszowie.

Bartek Ataman od trzech lat trenuje akrobatykę sportową. Ma 13 lat i jest uczniem 7 klasy Zespołu Szkół Sportowych przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Obecnie zajmuje się akrobatyką powietrzną, która stała się jego pasją. Wykonuje indywidualnie elementy na kole i szarfie.

Mimo młodego wieku Bartek zdobył już liczne nagrody i wyróżnienia. Rzeszowianin jest ubiegłorocznym dwukrotnym mistrzem kraju w zawodach na szarfie w kategorii Aerial Silks Solo Profesional oraz Aerial Hoop Solo Profesional (wiek 10-14 lat). Podczas rywalizacji w Ogólnopolskim Turnieju na Vertykaliach zdobył srebrny medal.

Bartek zakwalifikował się do półfinału trzynastej edycji „Mam Talent”. Teraz będzie się liczyła ilość otrzymanych SMS-ów, aby mógł przejść do dalszej rywalizacji. Odcinek półfinałowy z jego udziałem zostanie wyemitowany 13 listopada o 20:00 w telewizji TVN.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Biskup rzeszowski odwołał dyspensę od uczestnictwa w mszach

RZESZÓW. Od najbliższej soboty, 6 czerwca 2020 r. na terytorium diecezji rzeszowskiej przestaje obowiązywać dyspensa od obowiązku uczestnictwa w mszach św. w niedziele i święta.

Rzeszów

Kolizja na skrzyżowaniu ul. Wyspiańskiego i Witosa. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia

RZESZÓW. Sprawca kolizji miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo policjanci znaleźli przy nim marihuanę.

Rzeszów

Będą dodatkowe kursy linii nr "18"

RZESZÓW. ZTM wprowadza zmiany w rozkładzie jazdy linii nr „18”. Będą dodatkowe kursy.

Rzeszów

Jednoślady Blinkee powracają na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Sezon rowerowy w Rzeszowie oficjalnie otwarty. Firma Blinkee po raz trzeci gości ze swoimi jednośladami elektrycznymi w naszym mieście.

Rzeszów

Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką na S19. Kierowca zginął na miejscu

RZESZÓW. W nocnym wypadku na drodze S19 zginął 36-letni kierowca osobowego volkswagena, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Komunikacja miejska w Rzeszowie wraca do normalności

RZESZÓW. Od 1 czerwca zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. Ograniczone pozostaną kursy linii nr  „53”. Z kolei kursy linii „3”, „22” i „20” ulegną korekcie.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto Akcelerator Technologiczny ConceptLab

RZESZÓW. Otwarcie akceleratora ogłoszono podczas internetowej konferencji, która odbyła się 21 maja.

Reklama