Rzeszów - Środa, 01.04.2026
Reklama

Udało się zatrzymać jednego z uczestników bójki przy Millenium Hall

Dodano: 14.02.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Policjanci pracują nad wyjaśnieniem okoliczności zbiegowiska i bójki. We wtorek w rejonie galerii Millenium Hall w Rzeszowie starła się grupa kilkudziesięciu pseudokibiców. Bezpośrednio po zdarzeniu policjanci rozpoczęli identyfikacje osób uczestniczących w zdarzeniu. Wczoraj zatrzymali pierwszego mężczyznę, który może mieć związek ze zdarzeniem.

We wtorek po godz. 20 w rejonie galerii handlowej Millenium Hall doszło do zbiegowiska i bójki  pomiędzy pseudokibicami klubów Resovia Rzeszów i Stal Rzeszów. Policjanci zostali zawiadomieni o zdarzeniu o godz 20.20.

W zdarzeniu uczestniczyło około 40 – 50 pseudokibiców. Całe zajście trwało raptem 2 - 3 minuty, po czym jego uczestnicy rozbiegli się. Bezpośrednio po zdarzeniu policjanci rozpoczęli identyfikację jego uczestników. Działania policjantów przyniosły pierwsze efekty.
Reklama
Wczoraj przed południem policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzewanego o udział w zdarzeniu. Dzisiaj zatrzymany mieszkaniec gminy Boguchwała usłyszy zarzut występku o charakterze chuligańskim polegającym na  udziale w zbiegowisku.

Mężczyzna zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, która zdecyduje o zastosowaniu wobec niego środków zapobiegawczych. Policjanci intensywnie pracują nad identyfikacją pozostałych uczestników zajścia.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dodatkowe patrole policji na ulicach Rzeszowa

RZESZÓW. 150 tysięcy złotych przekaże Rzeszów na organizację w mieście dodatkowych patroli policji. Dzisiaj w ratuszu podpisano w tym celu porozumienie.

Rzeszów

Zmiany na trzech liniach komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie zapowiedział zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 20, 22 i 53.

Rzeszów

Fontanna multimedialna do remontu

RZESZÓW. Po dwuletniej przerwie, w tym sezonie powrócą pokazy specjalne rzeszowskiej fontanny multimedialnej. Wcześniej jednak obiekt musi zostać wyremontowany.

Rzeszów

Na osiedlu Piastów będzie nowy parking

RZESZÓW. Na przełomie lutego i marca zostanie podpisana umowa na budowę nowego parkingu przy ulicy Krzywoustego.

Rzeszów

Nowość w komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Będą "przystanki na żądanie"

RZESZÓW. Od 1 marca 2022 r. 230 przystanków autobusowych w Rzeszowie zyska status „na żądanie”. Miesiąc później do listy tego typu miejsc dojdzie kolejne 235 przystanków.

Rzeszów

Ferie zimowe w Rzeszowie pełne atrakcji. Zaplanowano blisko 300 wydarzeń

RZESZÓW. Rzeszowskie instytucje kultury przygotowały szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży na zbliżające się ferie zimowe. Zaplanowano m.in. koncerty, spektakle, warsztaty i wystawy. Łącznie będzie to blisko 300 wydarzeń.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kolejny pumptrack

RZESZÓW. Ruszył przetarg na budowę zespołu torów rowerowych, z przeszkodami i muldami. Obiekt powstanie na rzeszowskich Bulwarach.

Rzeszów

Miasto dofinansuje zajęcia dla dzieci i młodzieży

RZESZÓW. Podpisano umowy na dofinansowanie przez miasto zajęć dla dzieci i młodzieży w placówkach wsparcia dziennego, prowadzonych przez organizacje pozarządowe. Z oferty skorzysta 210 osób. 

Reklama