Rzeszów - Wtorek, 24.06.2025
Reklama

Uderzył w radiowóz zabezpieczający miejsce wypadku. Odmówił badania alkomatem

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
Podczas zabezpieczenia przez Policjantów miejsca wypadku, do którego doszło w Rudnej Małej, w policyjny samochód uderzył kierowca volkswagena. Najprawdopodobniej był pijany.

Policjanci pracowali na miejscu wypadku do którego doszło wczoraj około godz. 21:30 w Rudnej Małej. W zderzeniu peugeota z samochodem ciężarowym, ranne zostały pasażerki peugeota: 21-letnia kobieta i 2-letnia dziewczynka. W trakcie zabezpieczania miejsca wypadku przez funkcjonariuszy, w policyjny radiowóz uderzył kierowca volkswagena passata.

Vokswagenem kierował 42-letni mieszkaniec Rzeszowa, który próbował uciec z miejsca zdarzenia, jednak szybko został zatrzymany przez policjantów. Zdaniem policji mężczyzna „z trudem stał na nogach, mówił bełkotliwie i wyraźnie czuć było od niego alkohol”.

Od kierującego volkswagenem pobrano krew, ponieważ nie zgodził się na badanie alkomatem.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Truskawiec dołącza do grona miast partnerskich Rzeszowa

RZESZÓW. Ukraińskie miasto Truskawiec zostało nowym miastem partnerskim stolicy innowacji. Umowę podpisano na Ukrainie. 

Rzeszów

Bilety papierowe na autobus miejski w Rzeszowie odejdą do lamusa?

RZESZÓW. Pierwsze autobusy z nowoczesnymi kasownikami wyjadą już w styczniu 2020 roku.

Rzeszów

Cenne zwycięstwo na wyjeździe Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. MVP spotkania został Kawika Shoji.

Rzeszów

Sprzęt do ratownictwa wodnego i ekwipunek dla ratowników górskich w rękach ukraińskich służb

RZESZÓW. Zacieśnia się współpraca pomiędzy polskimi i ukraińskimi służbami ratunkowymi. 

Rzeszów

Kładki rowerowe przy moście Lwowskim, Karpackim i Narutowicza. Czy uda się znaleźć wykonawcę?

RZESZÓW. W Wieloletniej Prognozie Finansowej Miasta inwestycja pn. „Poprawa infrastruktury rowerowej – budowa ścieżek rowerowych na obiektach mostowych” została wyceniony na 7 mln zł z okresem realizacji do 2021 roku.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie 47-latka. Sprawą zajmują się rzeszowscy policjanci

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia 47-letniego mężczyzny przez kierującego bmw. 

Rzeszów

18 grudnia wystartuje w Rzeszowie wypożyczalnia samochodów elektrycznych

RZESZÓW. Znamy oficjalną datę rozpoczęcia funkcjonowania wypożyczalni samochodów elektrycznych w usłudze typu car-sharing w stolicy innowacji.

Rzeszów

Ryk silników i zapach metanolu powróci na Hetmańską 69

RZESZÓW.  Żużel w Rzeszowie powoli wstaje z kolan. 

Reklama