Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

Ul. Matysowska będzie rozbudowana

Dodano: 24.04.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która zaprojektuje i rozbuduje ul. Matysowską na długości ponad 2,6 km.

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i rozbudowa ulicy Matysowskiej na odcinku od ul. Wichrowej do Granicy Miasta. Zadaniem wykonawcy będzie zaprojektowanie drogi, uzyskanie wymaganych decyzji zezwalających na realizację inwestycji oraz jej wybudowanie i oddanie do użytkowania.

Dokumentacja projektowa ma być opracowana w dwóch etapach: dla odcinka od ul. Wichrowej do ul. Pienińskiej oraz dla odcinka od ul. Pienińskiej do granic miasta Rzeszowa.

Inwestycja zakłada poszerzenie ul. Matysowskiej do 6 m, budowę chodnika o szerokości 1,35 do 2 m, budowę oświetlenia oraz 6 zatok autobusowych wraz z urządzeniami systemu informacji pasażerskiej ITS.

Na złożenie oferty potencjalni wykonawcy mają czas do 11 maja br.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Osoby głuche nie pojadą za darmo komunikacją miejską, „gdyż przepisy prawa nie dają podstawy”?

RZESZÓW. Petycja trafiła do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Szykuje się zmiana na stanowisku skarbnika Rzeszowa

RZESZÓW. Nowym skarbnikiem zostanie Jacek Mróz.

Rzeszów

W sobotę gala boksu na Stadionie Miejskim

RZESZÓW. 6 lipca 2019 r. o godz. 18 na Stadionie Miejskim w Rzeszowie odbędzie się Gala "KnockOut Boxing Night 7: Różański vs. Izu".

Rzeszów

Przy 10 drzewach w mieście znajdą się specjalne tabliczki

RZESZÓW. Do akcji zostało już wytypowanych 10 drzew w różnych częściach Rzeszowa.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa murem za wodnym placem zabaw. Spotkanie z mieszkańcami wciąż aktualne

RZESZÓW. Miało być szybko i sprawnie, a koniec końców może wyjść zgoła inaczej. 

Rzeszów

Połączenie ul. Kopisto z ul. Wierzbową. Trwa kompletowanie dokumentów do przetargu

W Wieloletniej Prognozie Finansowej miasta inwestycje wyceniono na 7,2 mln zł, a jej okres realizacji zamyka się w latach 2018-2023 rok.

Reklama