Rzeszów - Czwartek, 25.06.2026
Reklama

Urząd Marszałkowski przechodzi na pracę zdalną

Dodano: 25.01.2022 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od wtorku, 25 stycznia 2022 r. Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego wprowadza pracę zdalną. W związku z tym zmieniają się zasady przyjmowania mieszkańców, którzy chcą załatwić swoje sprawy w urzędzie.

Wszystkie dokumenty będzie można składać w siedzibie głównej w budynku przy al. Łukasza Cieplińskiego 4 oraz w budynku przy ul. Lubelskiej 4, w holu na parterze, gdzie będzie można otrzymać potwierdzenie wpływu dokumentacji do urzędu.

Wyznaczono także specjalne miejsca, w których mieszkańcy będą mogli spotkać się z urzędnikami. Urząd zachęca do wcześniejszego umawiania się na spotkanie (telefonicznie lub mailowo) z pracownikami poszczególnych departamentów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pierwsza rzeszowianka, urodzona w 2020 roku, przyszła na świat kwadrans po północy

RZESZÓW. Pierwszy rzeszowianka uroczona w 2020 r. przyszła na świat 1 stycznia o godz. 0:15.

Rzeszów

Dwie zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że od dnia 1 stycznia 2020 r. zmianie ulegają rozkłady jazdy autobusów linii nr 20 i 58.

Rzeszów

4 kwietnia startuje sezon żużlowy. Pierwsze spotkanie z Kolejarzem Opole [TERMINARZ]

RZESZÓW.  Już czwartego kwietnia na Stadionie Miejskim przy ul. Hetmańskiej 69 mieszkańcy Rzeszowa ponownie usłyszą ryk silników.

Rzeszów

Komunikacja linii PKS na Sylwestra i w Nowy Rok

RZESZÓW. Osoby podróżujące autobusami PKS będą musieli przygotować się na kilka zmian.

Rzeszów

Policja wyjaśnia przyczyny wypadku na autostradzie A4, w którym ucierpiało 5 osób

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 19.30.

Rzeszów

Radni województwa podkarpackiego przyjęli budżet. W nim m.in. 211 mln zł na inwestycje kolejowe

RZESZÓW, PODKARPACIE. Do wydania jest 1,3 mld zł, z czego 652 zł przeznaczone będą na inwestycje.

Reklama