Rzeszów - Czwartek, 25.06.2026
Reklama

Urząd Marszałkowski przechodzi na pracę zdalną

Dodano: 25.01.2022 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od wtorku, 25 stycznia 2022 r. Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego wprowadza pracę zdalną. W związku z tym zmieniają się zasady przyjmowania mieszkańców, którzy chcą załatwić swoje sprawy w urzędzie.

Wszystkie dokumenty będzie można składać w siedzibie głównej w budynku przy al. Łukasza Cieplińskiego 4 oraz w budynku przy ul. Lubelskiej 4, w holu na parterze, gdzie będzie można otrzymać potwierdzenie wpływu dokumentacji do urzędu.

Wyznaczono także specjalne miejsca, w których mieszkańcy będą mogli spotkać się z urzędnikami. Urząd zachęca do wcześniejszego umawiania się na spotkanie (telefonicznie lub mailowo) z pracownikami poszczególnych departamentów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na dofinansowanie z programu "Maluch+" mogą liczyć również placówki niepubliczne

RZESZÓW, POLSKA. Na realizacje programu w 2020 roku w Polsce przeznaczono kwotę 400 mln zł.

Rzeszów

15 grudnia zmiana rozkładu jazdy dla przewozów regionalnych na Podkarpaciu

RZESZÓW. Z siatki połączeń na Podkarpaciu zniknie 8 połączeń.

Rzeszów

104 osoby ze stypendium od marszałka województwa podkarpackiego

RZESZÓW. Najpopularniejszym kierunkiem studiów był kierunek lekarski (37 os.) oraz lotnictwo i kosmonautyka (23 os.)

Rzeszów

28-latek wyskoczył z 10 piętra na ul. Sportowej. Sprawą zajmie się prokuratura

RZESZÓW. Z 10. piętra bloku przy ul. Sportowej 2 wyskoczył mężczyzna. 28-latek zginął na miejscu.

Rzeszów

Wypadek na ul. Warszawskiej. Są utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło przed godz. 09.00.

Rzeszów

Promocyjne ceny biletów na grudniowe mecze Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. Bilety na oba mecze będą dostępne w cenie 10 zł.

Rzeszów

Czy Rzeszów zdobędzie tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”?

RZESZÓW. Oficjalne ogłoszenie zwycięzcy nastąpi do 18 stycznia 2020.

Rzeszów

„Protest śmieciarek” w Rzeszowie [FOTO]

RZESZÓW. Ul. Cieplińskiego przejechał „protest śmieciarek”. 

Reklama