Rzeszów - Piątek, 26.06.2026
Reklama

Urząd Marszałkowski przechodzi na pracę zdalną

Dodano: 25.01.2022 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od wtorku, 25 stycznia 2022 r. Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego wprowadza pracę zdalną. W związku z tym zmieniają się zasady przyjmowania mieszkańców, którzy chcą załatwić swoje sprawy w urzędzie.

Wszystkie dokumenty będzie można składać w siedzibie głównej w budynku przy al. Łukasza Cieplińskiego 4 oraz w budynku przy ul. Lubelskiej 4, w holu na parterze, gdzie będzie można otrzymać potwierdzenie wpływu dokumentacji do urzędu.

Wyznaczono także specjalne miejsca, w których mieszkańcy będą mogli spotkać się z urzędnikami. Urząd zachęca do wcześniejszego umawiania się na spotkanie (telefonicznie lub mailowo) z pracownikami poszczególnych departamentów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Będzie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Wieniawskiego, Kiepury i Siemaszkowej

RZESZÓW.  Na realizacje umowy przyszły wykonawca będzie miał siedem miesięcy.

Rzeszów

Miasto wybrało wykonawcę koncepcji stoku narciarskiego na Matysówce

RZESZÓW. Stok narciarski w Matysówce ma funkcjonować całorocznie.

Rzeszów

W Jasionce zginął motocyklista

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków drogowych.

Rzeszów

5G w Rzeszowie, czyli autonomiczne autobusy i drony monitorujące bezpieczeństwo obywateli

RZESZÓW. Plan Ratusza względem sieci 5G zakłada realizację dwóch projektów.

Rzeszów

W rzeszowskim salonie Harleya-Davidsona i Yamahy sezon letni rozpoczynają dniem otwartym

RZESZÓW. Będzie dzień otwarty połączony m.in. ze wspólnym grillowaniem.

Reklama