Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

Uszkodził samochód i bramę. Był pod wpływem marihuany

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 20-letni mieszkaniec Rzeszowa na jednym z parkingów uszkodził inny samochód i bramę wjazdową. Okazało się, że był pod wpływem marihuany. Ponadto obowiązywał go zakaz prowadzenia pojazdów.
 
Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 8:00 na ul. Batalionów Chłopskich. Jak ustalili policjanci na podstawie relacji świadków i uczestników, 20-letni mieszkaniec Rzeszowa kierujący nissanem, uszkodził wyjeżdżającego z miejsca parkingowego volkswagena oraz bramę wjazdową.
 
20-latek był trzeźwy, jednak badanie na obecność środków odurzających wykazało, że był pod wpływem marihuany. Od mężczyzny pobrano krew na obecność środków odurzających. Dodatkowo 20-latka obowiązywał zakaz prowadzenia pojazdu.
 
Teraz grozi mu odpowiedzialność za kierowanie samochodem i spowodowanie kolizji pod wpływem środków odurzających, uszkodzenie bramy, kierowania bez uprawnień oraz niestosowanie się do zakazu sądowego.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Szpital "na górce" wznawia porody rodzinne

RZESZÓW. Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 przy ul. Lwowskiej od 1 stycznia 2022 r. przywraca porody rodzinne. 

Rzeszów

Pierwsi kierowcy w Rzeszowie ukarani wyższymi mandatami

RZESZÓW. W niedzielę, rzeszowscy policjanci ukarali mandatami w wysokości 1500 zł trzech kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 51 km/h.

Rzeszów

Buspas na al. Sikorskiego będzie zlikwidowany

RZESZÓW. Już wkrótce zlikwidowany zostanie buspas na al. Sikorskiego, prowadzący od al. Powstańców Warszawy w kierunku Tyczyna.

Rzeszów

MZBM Rzeszów włącza się w akcję "Wspólnie przeciwko oszustom"

RZESZÓW. Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych przyłączył się do akcji zorganizowanej przez Konrada Fijołka, prezydenta Rzeszowa i Komendę Miejską Policji w Rzeszowie.

Rzeszów

Ekologiczne wiaty rowerowe stanęły przy jednej z rzeszowskich szkół

RZESZÓW. Obok szkoły podstawowej nr 18 przy ul. Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie, powstały dwie nowoczesne, ekologiczne wiaty rowerowe. Wyposażono je w 48 miejsc na rowery oraz dodatkową powierzchnię na hulajnogi.

Rzeszów

Pod Rzeszowem powstaje duży ośrodek sportowy

RZESZÓW. W Świlczy powstaje Centrum Sportowe „Wzorcownia Ruchu”. Obiekt buduje firma Moris Polska. Ośrodek stanie na działce o powierzchni 1,73 ha. 

Rzeszów

Ważny etap budowy zbiornika na wodę pitną na os. Pobitno

RZESZÓW. Na os. Pobitno trwa budowa ogromnego zbiornika na wodę pitną. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sprawdza obecnie szczelność komór zbiornika. Próba szczelności pierwszej z nich zakończyła się pozytywnie.

Rzeszów

Droga rowerowa połączy Rzeszów z Łańcutem

RZESZÓW. Rzeszów we współpracy z sąsiednimi gminami planuje wybudować drogę rowerową, która połączy miasto z Łańcutem. Inwestycję zrealizują wspólnie oba miasta, a także gminy Krasne i Łańcut.

Reklama