Rzeszów - Poniedziałek, 16.03.2026
Reklama

Utrudnienia w Punktach Obsługi Podróżnego. 20 listopada nieczynne

Dodano: 19.11.2024 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W związku z koniecznością przeprowadzenia prac konserwatorskich, przez trzy dni wystąpią utrudnienia w pracach Punktów Obsługi Podróżnego.

Jak przekazał Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, że w środę, 20 listopada br., wszystko POP’y będą nieczynne. Pasażerowie mogą zakupić bilet korzystając z nowej możliwości zakupu, bez konieczności posiadania Rzeszowskiej Karty Miejskiej. Usługa dostępna jest w aplikacji E-bilet Rzeszów oraz w sklepie internetowym dostępnym pod linkiem: https://kartartm.erzeszow.pl/

Z kolei w czwartek i piątek ( 21 i 22 listopada br.) nieczynny będzie Punkt Obsługi Podróżnego przy ul. Lisa Kuli 20. Otwarte natomiast będą punkty w czterech poostałych lokalizacjach:

1. Dworzec Lokalny ul. Towarnickiego 7
w godzinach od 8:00 do 19:30

2. ul. Targowa 1 (parter)
w godzinach od 7:00 do 14:30

3. Galeria Nowy Świat, ul. Krakowska 20
w godzinach od 10:00 do 17:30

4. Millenium Hall al. Kopisto 1
w godzinach od 10:00 do 17:30


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Sprzęt sportowy dla rzeszowskich szkół od UNICEF

RZESZÓW. UNICEF doposażył rzeszowskie szkoły w sprzęt sportowy, aby poprzez sport i zabawę pomóc w  integracji dzieci i młodzieży.

Rzeszów

Wypadek busa z lawetą na S19 w Terliczce

RZESZÓW. Do późnych godzin popołudniowych potrwają utrudnienia na drodze ekspresowej S19 w Terliczce. Doszło tam do przewrócenia się busa z lawetą przewożącą samochód.

Rzeszów

Dotacje na usuwanie azbestu w Rzeszowie. Rusza nabór wniosków

RZESZÓW. Od 17 do 31 marca rzeszowianie będą mogli złożyć wnioski o dotację na usuwanie wyrobów zawierających azbest.

Rzeszów

Rzeszów w elitarnym gronie europejskich miast

RZESZÓW. Wspólny projekt Rzeszowa, Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Łodzi otrzymał grant w wysokości 1,5 mln euro.

Rzeszów

Utrudnienia w ruchu na dwóch rzeszowskich ulicach

RZESZÓW. Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, w najbliższych trzech tygodniach, na dwóch rzeszowskich ulicach wystąpią utrudnienia w ruchu w związku z przebudową zatok autobusowych.

Rzeszów

Ruszył przetarg na budowę Wisłokostrady

RZESZÓW. Na realizację inwestycji udało się pozyskać blisko 100 mln zł dofinansowania z zewnątrz.

Rzeszów

Tadeusz Nalepa będzie miał kolejny mural w Rzeszowie

RZESZÓW. W sierpniu na jednym z budynków przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie pojawi się mural z wizerunkiem Tadeusza Nalepy. Dzieło stworzą rzeszowscy artyści.  

Rzeszów

Drugi etap programu małej retencji w Rzeszowie. Trwa nabór wniosków

RZESZÓW. Pieniądze można otrzymać m.in. na zakup i montaż zbiorników na wodę deszczową, czy wykonanie oczka wodnego, albo ogrodu deszczowego.

Reklama