Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Utrudnienia w Punktach Obsługi Podróżnego. 20 listopada nieczynne

Dodano: 19.11.2024 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W związku z koniecznością przeprowadzenia prac konserwatorskich, przez trzy dni wystąpią utrudnienia w pracach Punktów Obsługi Podróżnego.

Jak przekazał Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, że w środę, 20 listopada br., wszystko POP’y będą nieczynne. Pasażerowie mogą zakupić bilet korzystając z nowej możliwości zakupu, bez konieczności posiadania Rzeszowskiej Karty Miejskiej. Usługa dostępna jest w aplikacji E-bilet Rzeszów oraz w sklepie internetowym dostępnym pod linkiem: https://kartartm.erzeszow.pl/

Z kolei w czwartek i piątek ( 21 i 22 listopada br.) nieczynny będzie Punkt Obsługi Podróżnego przy ul. Lisa Kuli 20. Otwarte natomiast będą punkty w czterech poostałych lokalizacjach:

1. Dworzec Lokalny ul. Towarnickiego 7
w godzinach od 8:00 do 19:30

2. ul. Targowa 1 (parter)
w godzinach od 7:00 do 14:30

3. Galeria Nowy Świat, ul. Krakowska 20
w godzinach od 10:00 do 17:30

4. Millenium Hall al. Kopisto 1
w godzinach od 10:00 do 17:30


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jesienna edycja Wampiriady w Rzeszowie. Studenci zachęcają do oddawania krwi

RZESZÓW. 25 października na terenie Kampusu UR odbędzie się kolejna rzeszowska edycja Wampiriady, akcji promującej krwiodawstwo.

Rzeszów

Nowa fabryka w Parku Naukowo-Technologicznym "Rzeszów-Dworzysko"

RZESZÓW. W ub. piątek na terenie Parku Naukowo-Technologicznego „Rzeszów-Dworzysko” oficjalnie otwarto nowy zakład produkcyjny Phoenix Contact E-Mobility. To szansa na nowe zatrudnienia.

Rzeszów

Na os. Nowe Miasto powstanie nowy dom kultury?

RZESZÓW. W ostatnim czasie pojawił się temat budowy nowego domu kultury na osiedlu Nowe Miasto. Kwestię podjął w swojej interpelacji Przewodniczący Klubu Radnych PiS, Marcin Fijołek.

Rzeszów

Trwają prace przeciwpowodziowe na Strugu w Rzeszowie

RZESZÓW. Ruszyły prace związane z zabezpieczeniem i regulacją rzeki Strug. 

Rzeszów

Jesienne porządki nad Wisłokiem. Pół tony śmieci w kilka godzin

RZESZÓW. Pół tony śmieci zniknęło z brzegów Wisłoka w centrum Rzeszowa i to zaledwie w kilka godzin. To efekt działań prowadzonych w ramach akcji #WodyToNieŚmietnik, która odbyła się 7 października.

Rzeszów

Wzmożone kontrole Policji w sklepach, urzędach i autobusach MPK

RZESZÓW. Funkcjonariusze będą sprawdzali, czy mieszkańcy stosują się do obowiązujących obostrzeń.

Rzeszów

MZBM wymienił już ponad 1100 pieców węglowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Około 50 ton niebezpiecznych pyłów i prawie 4500 ton dwutlenku węgla mniej w rzeszowskim powietrzu.

Rzeszów

Miasto zachęca do udziału w loterii meldunkowej. Do wygrania cenne nagrody

RZESZÓW. Ruszyła loteria meldunkowa „Rzeszów to My”. W puli nagród o łącznej wartości ponad 105 tys. zł są m.in. laptopy i hulajnogi elektryczne. Nagroda główna to samochód marki Hyundai i20.

Reklama