Rzeszów - Środa, 17.09.2025
Reklama

Utrudnienia w ruchu na al. Wyzwolenia. Tym razem potrwają od 8 do 16 lutego

Dodano: 06.02.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Trwają pracę związane z remontem wiaduktu kolejowego, biegnącego nad al. Wyzwolenia. Kolejne utrudnienia rozpoczną się 8 lutego.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje pasażerów, że w związku z przebudową przez firmę Intop Warszawa wiaduktu kolejowego nad Al. Wyzwolenia w dniach od 08 do 16 lutego 2019 r. w godz. od 23:00 do 04:00 autobusy komunikacji miejskiej linii nr 9, 13, 18, 25, 26, 55, 58, N1 kursować będą objazdami.

Utrudnienia swoim zasięgiem obejmą zarówno komunikację miejską, jak również pozostałych kierowców. Kierowcy z kierunku Warszawy i Lublina, którzy będą chcieli pojechać w kierunku Krakowa zostaną skierowany  przez rondo Jana Pawła II i ul. Marszałkowską na ul. Krakowską. Analogicznie odbywać się będzie ruch na trasie Kraków – Lublin/Warszawa.

Szczegóły objazdów:

Linia nr 9:
 
  • w kierunku Olbrachta: do Witosa Jedn. Wojskowa trasą bez zmian, następnie Krakowska / Sportowa – Piłsudskiego – Marszałkowska – Lubelska szpital i dalej trasą bez zmian,
  • w kierunku Staroniwskiej: do Lubelska kościół trasą bez zmian, następnie Lubelska lecznica – Marszałkowska – Piłsudskiego – Krakowska osiedle i dalej trasą bez zmian.
 
Linia nr 13:
 
  • w kierunku Niepodległości/Lwowskiej: do Wyzwolenia kościół trasą bez zmian, następnie Okulickiego / Wyzwolenia – Krakowska / Sportowa i dalej trasą bez zmian,
  • w kierunku Mikołajczyka: do Piłsudskiego Ameryka trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Krakowska – Okulickiego / Zwierzyniecka i dalej trasą bez zmian.
 
Linia nr 18:
 
  • w kierunku Łukasiewicza: do Wyzwolenia kościół trasą bez zmian, następnie Okulickiego / Wyzwolenia – Krakowska – Piłsudskiego U. Marszałkowski i dalej trasą bez zmian,
  • w kierunku Obr. Poczty Gdańskiej/Miłocińskiej: do Cieplińskiego trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Krakowska – Okulickiego / Zwierzyniecka i dalej trasą bez zmian.
 
Linia nr 25:
 
  • w kierunku Cienistej: do Wyzwolenia kościół trasą bez zmian, następnie Okulickiego / Wyzwolenia – Krakowska / Sportowa i dalej trasą bez zmian,
  • w kierunku Kalinowej: do Piłsudskiego Ameryka trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Krakowska – Okulickiego / Zwierzyniecka i dalej trasą bez zmian.
 
Reklama
Linia nr 26:
 
  • w kierunku Cienistej: do Wyzwolenia kościół trasą bez zmian, następnie Okulickiego / Wyzwolenia – Krakowska – Piłsudskiego U. Marszałkowski i dalej trasą bez zmian,
  • w kierunku Krakowskiej: do Cieplińskiego trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Krakowska – Okulickiego / Zwierzyniecka i dalej trasą bez zmian.
 
Linia nr 55:
 
  • w kierunku Bardowskiego: do Wyzwolenia kościół trasą bez zmian, następnie Okulickiego / Wyzwolenia – Krakowska / Sportowa i dalej trasą bez zmian,
  • w kierunku Technologicznej: do Piłsudskiego Ameryka trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Krakowska – Okulickiego / Zwierzyniecka i dalej trasą bez zmian.
 
Linia nr 58:
 
  • w kierunku Mikołajczyka: do Cieplińskiego trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Krakowska – Okulickiego / Zwierzyniecka i dalej trasą bez zmian,
  • w kierunku Hermanowej: do Wyzwolenia kościół trasą bez zmian, następnie Okulickiego / Wyzwolenia – Krakowska / Sportowa – Cieplińskiego i dalej trasą bez zmian.
 
Linia nr N1:
 
  • w kierunku Łukasiewicza: do Wyzwolenia kościół trasą bez zmian, następnie Okulickiego / Wyzwolenia – Piłsudskiego – Marszałkowska – Lubelska szpital i dalej trasą bez zmian,
  • w kierunku Obr. Poczty Gdańskiej/Miłocińskiej: do Lubelska kościół trasą bez zmian, następnie Lubelska lecznica – Marszałkowska – Piłsudskiego – Krakowska – Okulickiego / Zwierzyniecka i dalej trasą bez zmian.
 
Na trasach objazdów obowiązują wszystkie przystanki.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Boże Ciało w Rzeszowie. Procesje na terenach przykościelnych, centralne uroczystości w Katedrze

RZESZÓW. W związku z pandemią koronawirusa w centrum Rzeszowa nie odbędzie się przemarsz z okazji Bożego Ciała. Kuria zaleciła organizowanie lokalnych procesji przy kościołach.

Rzeszów

Dodatkowe terminy przyjmowania odpadów przy ul. Ciepłowniczej

RZESZÓW. Odpady do PSZOK przy ul. Ciepłowniczej będą również przyjmowane w środy i piątki.

Rzeszów

Samolotem z Rzeszowa do Gdańska od 20 czerwca

RZESZÓW. Ruszają bezpośrednie połączenia między stolicą Podkarpacia, a Gdańskiem.

Rzeszów

Nowa pracownia mammograficzna w ZOZ nr 2 w Rzeszowie

RZESZÓW. Pracownia mammograficzna w ZOZ nr 2 została zmodernizowana i wyposażona w nowoczesny mammograf.

Rzeszów

Od soboty otwarte baseny i kąpielisko na Żwirowni

RZESZÓW. Korzystający z obiektów będą musieli stosować się do reżimu sanitarnego.

Rzeszów

Z Wisłoka wyłowiono ciało kobiety

RZESZÓW. W rejonie mostu Mazowieckiego z Wisłoka wyłowiono zwłoki kobiety. Na miejscu pracują policjanci, strażacy oraz prokurator. Wg ustaleń Policji to 65-letnia mieszkanka Rzeszowa.

Rzeszów

Biskup rzeszowski odwołał dyspensę od uczestnictwa w mszach

RZESZÓW. Od najbliższej soboty, 6 czerwca 2020 r. na terytorium diecezji rzeszowskiej przestaje obowiązywać dyspensa od obowiązku uczestnictwa w mszach św. w niedziele i święta.

Rzeszów

Kolizja na skrzyżowaniu ul. Wyspiańskiego i Witosa. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia

RZESZÓW. Sprawca kolizji miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo policjanci znaleźli przy nim marihuanę.

Reklama