Rzeszów - Poniedziałek, 23.03.2026
Reklama

Utrudnienia w ruchu na ul. Pańskiej i Słoneczny Stok w Rzeszowie

Dodano: 10.12.2025 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI
Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa poinformowała o utrudnieniach w ruchu, jakie spodziewane są na ul. Pańskiej i Słoneczny Stok w związku z prowadzonymi tam pracami drogowymi.

„W związku z planowanym wykonaniem nawierzchni asfaltowej na całej szerokości drogi, w dniu 10 grudnia 2025 r. na ul. Pańskiej, na odcinku od ul. Słoneczny Stok do posesji 26A, występować będą utrudnienia w ruchu. Ruch na ul. Słoneczny Stok będzie odbywał się normalnie – czytamy w przesłanym komunikacie.

Z kolei w czwartek i w piątek (11 i 12 grudnia) asfaltowa nawierzchnia będzie wykonywana na ul. Słoneczny Stok. Pojawią się utrudnienia. Będą one dotyczyć odcinka od ul. Pańskiej do łącznika z ul. Wołyńską. Ruch ul. Pańską będzie odbywał się normalnie.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

PKS Rzeszów przywróci pięć kursów, które wcześniej miały zostać zawieszone

RZESZÓW. PKS Rzeszów dogadał się z samorządami gmin i przywróci pięć linii, które miały być zawieszone od 1 grudnia.

Rzeszów

Miejska sieć ciepłownicza skorzysta z pomocy finansowej PGE Energia Ciepła

RZESZÓW. PGE Energia Ciepła  z Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej w Rzeszowie zainwestuje 9,5 mln zł w rozwój ciepła sieciowego w Rzeszowie.

Rzeszów

„Walczymy w interesie mieszkańców”. Śmieciarki w formie protestu spowolnią ruch w Rzeszowie?

RZESZÓW. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że taki protest może odbyć się 9 grudnia br.

Rzeszów

Przetarg na obwodnice południową ma szansę ruszyć w przyszłym roku

RZESZÓW. Wczoraj dyrektor Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska podpisał postanowienie uzgadniające warunki realizacji przedsięwzięcia.

Rzeszów

Ekrany akustyczne na ul. Lwowskiej pojawią się w 2021 roku

RZESZÓW. Zgodnie z zapisami w WPF-ie mówimy o montażu ekranów na wysokości osiedla Mieszka I na długości ok. 270 m.

Reklama