Rzeszów - Poniedziałek, 16.06.2025
Reklama

Uwaga! Ważna informacja dla pasażerów komunikacji miejskiej w Rzeszowie

Dodano: /

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. W związku z koniecznością aktualizacji systemów informatycznych Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie, w najbliższy piątek i w sobotę pasażerowie muszą liczyć się z pewnymi utrudnieniami.

Jak poinformował ZTM, w piątek (23.05), o godz. 16:00 rozpocznie się uaktualnienie systemów informatycznych, która potrwa do soboty (24.05) do godz. 24:00.

W związku z aktualizacją Punkty Obsługi Podróżnego w dniu 23 maja będą czynne do godz. 15:30, a w dniu 24 maja będą nieczynne.

W trakcie trwania prac informatycznych nastąpi także przerwa w dostępie do zakupu biletów okresowych poprzez sklep internetowy oraz w biletomatach. Mogą pojawić się problemy ze skasowaniem biletu z elektronicznej portmonetki.

W czasie aktualizacji, zlokalizowane przy przystankach tablice z rozkładem jazdy, strona einfo.erzeszow.pl oraz aplikacje MyBus i Google będą wyświetlały jedynie informacje o rozkładowych czasach odjazdów z przystanków, natomiast nie będą wyświetlały rzeczywistych odjazdów autobusów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Czeka nas modernizacja Stadionu Miejskiego

RZESZÓW. Miasto przygotowało przetarg dotyczący modernizacji Stadionu Miejskiego.

Rzeszów

Wietrzny weekend na Podkarpaciu. Ile mieliśmy interwencji strażaków?

RZESZÓW, PODKARPACIE. Podczas minionego weekendu strażacy interweniowali w 30 przypadkach. 

Rzeszów

Podrabiana biżuteria w rzeszowskich galeriach handlowych

RZESZÓW. Za to przestępstwo grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności  do 2 lat.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów zapisuje na swoim koncie kolejną porażkę

RZESZÓW. W 3. kolejce PlusLigi Indykpol AZS Olsztyn ograł Asseco Resovie 3:1. 

Rzeszów

Tragiczny wypadek pod Rzeszowem. Nie żyje 19-letni mężczyzna

Trwa ustalanie okolicznosci tragicznego wypadku, do ktorego doszlo w piatek w Woli Cichej. 19-letni mezczyzna zostal smiertelnie potracony przez autobus.

Rzeszów

Podsumowanie akcji „Przejezdne skrzyżowania”. 102 przypadki wykroczeń

RZESZÓW. Policjanci zakończyli działania „Przejezdne skrzyżowania”. 

Rzeszów

Ok. 1000 wolontariuszy będzie kwestować na rzeszowskich cmentarzach

RZESZÓW. Kwesta na Pobitnie i Wilkowyja potrwa dwa dni.

Rzeszów

W Urban Lab rozmawiano nt. jednośladów. Blinkee wydłuży sezon?

RZESZÓW. Głównym tematem środowego spotkania w rzeszowskim Urban Lab były jednoślady.

Reklama