Rzeszów - Czwartek, 02.04.2026
Reklama

Uwaga! Zmiany w programie 30. Finału WOŚP w Rzeszowie. Nie będzie koncertów na żywo

Dodano: 29.01.2022 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. „Z powodu niekorzystnych warunków pogodowych, 30. Finał WOŚP odbędzie się w formule hybrydowej” – informuje organizator imprezy w Rzeszowie. Wszystkie zaplanowane koncerty będzie można obejrzeć online. Zespół Lordofon nie wystąpi. Wydarzenia na rynku odbędą się zgodnie z wcześniejszym harmonogram.

Na rzeszowskim rynku czekać będą przewidziane atrakcje (warsztaty, animacje, pokazy, Rzeszowski Dom Kultury - Cudotwórnia Smyka, Rzeszowski Klub Morsów "Sopelek", Konna Straż Ochrony Przyrody i Tradycji im. 20 Pułku Ułanów, Automobilklub Rzeszowski - pojazdy opancerzone, samochody rajdowe, taksówka angielska. Dodatkowo rysowanie karykatur, pokaz pierwszej pomocy, FlyPark, FlyWall: dmuchaniec, trampolina, malowanie twarzy).

Wszystkie zaplanowane koncerty, będzie można obejrzeć na ustawionym na rynku telebimie lub w transmisji online, dostępnej na:  
  • FB: Rzeszów Stolica Innowacji: @Rzeszow.stolica.innowacji 
  • FB: Estrada Rzeszowska @EstradaRzeszowska
  • YT: Estrada Rzeszowska

Z przyczyn niezależnych koncert zespołu Lordofon został odwołany.
 
AKTYALNY PROGRAM 30. FINAŁU WOŚP W RZESZOWIE:
 
I. ALEJA LUBOMIRSKICH

11.45 - 12.00 -  Korowód Wolontariuszy i Wolontariuszy z psami z 3 rzeszowskich sztabów oraz przedstawicieli Rzeszowskiego Klubu Morsów „Sopelek”.
 
II. RZESZOWSKIE PIWNICE - prezentacja Kół Naukowych Politechniki Rzeszowskiej

12.00 – 18.00
Legendarny Rover Team - Łazik Marsjański
Koło naukowe studentów PRz budujących łaziki marsjańskie
 
PRz Racing Team – Bolid
Grupa młodych konstruktorów, tworząca bolidy wyścigowe
 
Rzeszowska Grupa IT – roboty – lego – drukarki 3d

Grupa zajmuje się rozwiązaniami związanymi zarówno z sieciami komputerowymi, elektroniką, telekomunikacją, jak i robotyką i automatyką w ramach poszczególnych Kół Naukowych
Reklama
III. PARKING PRZY RATUSZU

12.00 – 18:00
– pokazy: Fundacja Stalowa Historia – pojazdy wojskowe, ciągnika firmy CASEIH, Monster

IV. PŁYTA RYNKU

– warsztaty, pokazy, atrakcje na Rzeszowskim Rynku: Rzeszowski Dom Kultury, FlyPark, Rzeszowski Klub Morsów "Sopelek", Podkarpacka Konna, Automobilklub Rzeszowski, taksówka angielska.
 
V. SCENA GŁÓWNA - KONCERTY ONLINE TRANSMISJA

12:00 –  otwarcie imprezy
12.00 – 12.25 - Związek Kynologiczny pokaz przed sceną 
13:00 – 15:30 – WOKALIŚCI MDK/RDK
13.00 – 13.30 wokaliści z DK Vocal Studio
13.30 – 14.00 Zespół “OPA CUPA”
14.00 – 14.30 Rzeszowski Dom Kultury
– Amelia Borkowska, finalistka The Voice Kids,
– Tomasz Nowak, uczestnik The Voice Kids

14:20 – Miłosz Świetlik Skierski – finalista Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2021
14.30-15.30- wokaliści z pracowni Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie
Pracownia wokalna Pani Iwony Josse-Jakubiec: Michalina Grzybowska, Maksymilian Stalec, Kinga Paszek, Aleksandra Kędra
Pracownia wokalna Dominiki Kindrat: Elena Jakubiec, Dominika Czekaj, Justyna Gromadzka, Sylwia Myrda
 
KONCERTY:

15:45 – BLANT
16:30 – SYMPTONE
17:15 – PERSPECTIVE BAND
18:15 – DOC.
19:10 – RSC + hymn WOŚP
20:00 – ŚWIATEŁKO DO NIEBA – FIRE SHOW
20:25 – ANIKA DĄBROWSKA
 
 W tym roku Orkiestra gra dla okulistyki dziecięcej. Pieniądze ze zbiórki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu zapewniającego najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku dzieci.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów będzie miał 166 nowych wysokich drzew

RZESZÓW. Rozpoczęły się jesienne nasadzenia drzew na terenie miasta. To głównie rodzime gatunki: dęby, lipy i brzozy.

Rzeszów

W rzeszowskim oddziale NFZ stanął samoobsługowy kiosk profilaktyczny

RZESZÓW.  Stanowisko ds. profilaktyki zostało rozbudowane o samoobsługowy punkt, w którym można już wykonywać badania określające ryzyko zachorowania na choroby cywilizacyjne.

Rzeszów

Podwyżki dla miejskich urzędników

RZESZÓW. Od grudnia br. Ratusz wprowadza podwyżki dla najmniej zarabiających oraz najbardziej zaangażowanych pracowników urzędu i jednostek organizacyjnych.

Rzeszów

Jechał przez miasto ponad 140 km/h. Był pod wpływem alkoholu

RZESZÓW. 143 km/h to prędkość bmw pędzącego wczoraj ulicą Sikorskiego, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. 21-letni kierowca auta był pod wpływem alkoholu, a samochód miał niesprawne hamulce.

Rzeszów

Fundacja Felineus znów walczy o "zwierzakobusa"

Do 16 grudnia można wesprzeć fundację Felineus w jej staraniach o otrzymanie  zwierzakobusa, specjalnego pojazdu do przewożenia chorych czworonogów. Wystarczy złotówka.

Rzeszów

Powstaje Społeczna Rada Sportu. To organ doradczy prezydenta

RZESZÓW. Kilkudziesięciu społeczników, działaczy i sportowców wzięło udział w piątkowym spotkaniu organizacyjnym Społecznej Rady Sportu w Rzeszowie. Pierwsze posiedzenie rady planowane jest na styczeń.

Rzeszów

W poniedziałki ZUS otwarty krócej

​RZESZÓW. Od dziś w poniedziałki placówki ZUS będą otwarte do 17, o godzinę krócej niż do tej pory. Zmiana ma obowiązywać do końca marca. W pozostałe dni obsługa klientów będzie odbywać bez...

Rzeszów

W weekend kolejna akcja szczepień

RZESZÓW. W najbliższą sobotę i niedzielę na terenie Urzędu Wojewódzkiego odbędzie się kolejna akcja szczepień przeciw COVID-19.

Reklama