Rzeszów - Sobota, 20.09.2025
Reklama

VI edycja Kongresu Business Without Limits w czerwcu w G2A Arena

Dodano: 27.05.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
VI edycja Kongresu Business Without Limits (Kongres BWL), wydarzenie, które ma na celu stworzenie przestrzeni do rozmów na tematy gospodarcze, odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2019 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa. Podczas kongresu odbędzie się Gala z okazji 3 rocznicy obiektu G2A Arena.

– Już za cztery tygodnie w najnowocześniejszym centrum kongresowym w południowo-wschodniej Polsce po raz szósty dojdzie do integracji przedstawicieli biznesu, nauki, polityki i samorządu. Opiniotwórcze i międzynarodowe grono prelegentów w dniach 13 i 14 czerwca będzie debatować o istotnych i aktualnych tematach gospodarczych, które wpływają na rozwój naszego kraju oraz regionu – mówi Kamil Szymański, Prezes Zarządu CWK Operator, operatora G2A Arena.

Aktualnie trwają ostatnie prace nad agendą wydarzenia. Uczestnicy wydarzenia będą mogli posłuchać debat na tematy takie jak: Promocja sektorów polskiej gospodarki, Inwestycje w Polsce, Ekspansja zagraniczna polskich firm, Polska innowacja jako produkt eksportowy,  Przyszłość branży rolno-spożywczej w Polsce, Rola firm rodzinnych w polskiej gospodarce, Doba industry 4.0, Nowoczesne technologie w służbie energetyki, Przemysł spotkań wart poznania i docenienia. W intencji organizatorów Kongresu Business Without Limits było skonstruowanie takiego programu, który dawałby przestrzeń do rozmów mających realne przełożenie na biznes.
Reklama
– Doświadczenia poprzednich edycji Kongresu BWL nauczyło nas, że rozmowy na ważne tematy gospodarcze powinny mieć wymiar wieloaspektowy. Nie możemy ograniczać się tylko do jednego zagadnienia. Dyskusje powinny wskazywać na zjawiska, które będą kreować rzeczywistość gospodarczo-społeczną. Wraz z Województwem Podkarpackim – Partnerem Strategicznym wydarzenia chcemy, by G2A Arena była miejscem, w którym rodzą się nowe pomysły i idee oraz rozwija się biznes – dodaje Kamil Szymański.

Kongres dla Biznesu, czyli Business Without Limits wzbogacony będzie o wiele wydarzeń towarzyszących. Spośród nich można wymienić m.in. Jubileuszową Galę podsumowującą trzy lata funkcjonowania G2A Arena, Posiedzenie Rady Ambasadorów, a także Strefę Innowacji, w ramach której zaprezentują się start-upy ze swoimi pomysłami na biznes.
 
***
Kongres Business Without Limits (Kongres BWL) w G2A Arena to dwudniowy cykl debat, spotkań, networkingu i wydarzeń towarzyszących, który za każdym razem gromadzi ponad tysiąc uczestników z całego kraju, a także gości z zagranicy. W debatach udział bierze kilkudziesięciu prelegentów i są to przedstawiciele świata polityki, biznesu, nauki, samorządu oraz mediów.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

35-latek niszczył zaparkowane samochody w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Sytuacja miała miejsce w niedzielę, około godz. 4:00 na ulicy Fircowskiego.

Rzeszów

Empik wprowadził "Ciche godziny" dla klientów z autyzmem

Partnerem tej inicjatywy jest Fundacja JiM. Autyzm Help, działająca na rzecz pomocy dla osób w spektrum autyzmu.

Rzeszów

Spisowy weekend w Rzeszowie

RZESZÓW. Do końca września trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Osoby, które jeszcze się nie spisały, będą miały okazję zrobić to w najbliższy weekend.

Rzeszów

Na placu Wolności zamontowano stację do ładowania i parkowania hulajnóg

RZESZÓW. Jej prezentacja odbyła się podczas konferencji podsumowującej Europejski Tydzień Zrównoważonej Mobilności.

Rzeszów

Podmiejska Kolej Aglomeracyjna. Rozpoczęto budowę przystanku Rzeszów Wschodni

RZESZÓW. To jeden z 14 przystanków jakie wybuduje PKP PLK w ramach projektu „Budowa Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej”. 

Rzeszów

W niedzielę Dzień Serca na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Jak co roku organizatorzy imprezy zapowiadają szereg wyjątkowych atrakcji.

Rzeszów

Trwa głosowanie w ramach RBO 2022. "Ten budżet wyzwolił wśród mieszkańców ogromną inicjatywę"

RZESZÓW. We wtorek odbyła się konferencja prasowa poświęcona Rzeszowskiemu Budżetowi Obywatelskiemu.

Rzeszów

W środę "Dzień bez samochodu". Komunikacja miejska będzie bezpłatna

RZESZÓW. „Dzień bez samochodu” zakończy Tydzień Zrównoważonego Transportu oraz Tydzień mobilności w Rzeszowie.

Reklama