Rzeszów - Niedziela, 14.12.2025
Reklama

VII Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy. Świąteczne produkty, rodzinne warsztaty i występy artystyczne

Dodano: 07.12.2023 r.

fot. RDK
fot. RDK
RZESZÓW. W najbliższą niedzielę, w Rzeszowskim Domu Kultury filia Budziwój odbędzie się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Uczestnicy będą mogli zakupić świąteczne wyroby rękodzielnicze i produkty spożywcze od obecnych wystawców, jak również wziąć udział w rodzinnych warsztatach oraz obejrzeć występy artystyczne.

Rzeszowski Dom Kultury wspiera działania lokalnych przedsiębiorców, dlatego z przyjemnością umożliwi im zaprezentowanie swoich wyrobów podczas tegorocznego VII Budziwojskiego Kiermaszu Bożonarodzeniowego, a mieszkańcom Rzeszowa i okolic sposobność nabycia produktów, które powstały z najwyższą starannością w pracowniach rodzimych rzemieślników.

Kiermaszowi tradycyjnie towarzyszyć będą bezpłatne warsztaty plastyczne, podczas których dzieci wraz z rodzicami stworzą wspólnie niepowtarzalne ozdoby świąteczne. O wspaniałą atmosferę wydarzenia zadbają: Zespół Śpiewaczy Budziwojce, uczestnicy zajęć wokalnych Rzeszowskiego Domu Kultury oraz dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 7 i Przedszkola Publicznego Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi. Gościnnie wystąpią: Kapela Kmiecie oraz Chór Fontes.
Reklama
VII Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy odbędzie się w niedzielę 10 grudnia 2023 roku w godzinach 10:00-16:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Budziwój zlokalizowanym przy ul. Budziwojskiej 194. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapraszają ponadto do odwiedzania profilu Rzeszowskiego Domu Kultury na Facebooku, gdzie każdego dnia prezentowane są oferty tegorocznych wystawców.



 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zlot foodtrucków w Rzeszowie. Żarciowozy zaparkują na skwerze Millenium Hall

RZESZÓW. Dania wege i dania mięsne , fastfoodowe klasyki, słodkości dla małych i dużych oraz zimne piwo – to wszystko czeka na fanów „ulicznego jedzenia” już w ten weekend w Rzeszowie.

Rzeszów

"Pomost International" - Kurs Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej powraca do Rzeszowa

RZESZÓW. Tegoroczna, trzydziesta edycja wakacyjnego kursu, który poprowadzi grupa amerykańskich wolontariuszy z partnerskiego miasta Buffalo odbędzie się w dniach 10-22 lipca 2023 roku w Zespole Szkół Gospodarczych w Rzeszowie.

Rzeszów

Najlepszy I kwartał w historii lotniska w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Ponad 185 tys. osób skorzystało z usług lotniska w Jasionce od początku 2023 roku. To najlepszy pierwszy kwartał w historii portu lotniczego Rzeszów-Jasionka, który co miesiąc notuje kolejne rekordy.

Rzeszów

Kolejne "elektryki" Solarisa przyjadą do Rzeszowa

RZESZÓW. Tabor rzeszowskiej komunikacji zasilą kolejne autobusy elektryczne marki Solaris. Mają dotrzeć do Rzeszowa do 16 października 2023 r.

Rzeszów

Policjanci podsumowali okres świąteczny na drogach Rzeszowa i powiatu

RZESZÓW. 27 kolizji, 3 wypadki, 7 nietrzeźwych kierowców - tak w liczbach wygląda bilans świątecznego weekendu na drogach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

50 tys. zł na atrakcje dla seniorów w Rzeszowie

RZESZÓW. Do 28 kwietnia miasto czeka na oferty od organizacji pozarządowych, które mają pomysł na zagospodarowanie czasu dla seniorów w Rzeszowie. W puli konkursowej jest 50 tys. złotych.

Rzeszów

Rzeszów będzie ubiegał się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029. Prezydent spotkał się z Rzeszowską Radą Kultury

RZESZÓW. We wtorek, w Teatrze Maska Maska, Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek i miejscy urzędnicy spotkali się z Rzeszowską Radą Kultury, organem doradczym prezydenta. W spotkaniu wzięli również udział rektorzy wyższych uczelni. 

Rzeszów

Ukradł alkohol, zaatakował sprzedawcę i uszkodził samochód. Został aresztowany

RZESZÓW. 30-letni mieszkaniec Rzeszowa najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym.

Reklama