W czwartek radiowa debata kandydatów na prezydenta Rzeszowa
Dodano: 21.04.2021 r.
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W czwartek, 22 kwietnia radio RMF FM organizuje debatę z udziałem kandydatów na prezydenta miasta Rzeszowa. Debata rozpocznie się o godz. 12:00.
Do dyskusji zaproszeni zostali wszyscy zarejestrowani przez PKW kandydaci: Ewa Leniart (PiS), Grzegorz Braun (Konfederacja), Konrad Fijołek (wspólny kandydat partii opozycyjnych) oraz Marcin Warchoł (Solidarna Polska). Wszystkie sztaby potwierdziły już swój udział.
Debata rozpocznie się na antenie RMF FM w samo południe i będzie kontynuowana w nowej internetowej stacji informacyjnej – Radiu RMF24.pl, na portalu RMF24.pl oraz w mediach społecznościowych RMF FM.
Debata podzielona będzie na cztery części. W pierwszej kandydaci przedstawią swoją wizję zarządzania miastem i roli Rzeszowa na tle spraw ogólnopolskich. Druga runda koncentrować się będzie na pytaniach dotyczących lokalnych spraw Rzeszowa. W trakcie trzeciej części uczestnicy będą zadawać pytania sobie nawzajem – każdy z kandydatów będzie miał wówczas szansę przepytać wszystkich swoich rywali. Ostatnia część to rodzaj exposé, apelu poszczególnych kandydatów do wyborców.
Przedwyborcze starcie poprowadzą dziennikarze RMF FM: Paweł Balinowski i Grzegorz Kwolek.
RZESZÓW. Na najbliższą sobotę planowane jest otwarcie pijalni czekolady w Millenium Hall. Na wielbicieli słodkości czekają liczne atrakcje, m.in. największa w Polsce czekoladowa fontanna.
RZESZÓW. Po serii remontów i modernizacji rzeszowska elektrociepłownia funkcjonuje w pełni sprawnie i wydajnie. Jest gwarancją bezpieczeństwa dostaw ciepła dla Rzeszowa w okresie jesienno-zimowym.
RZESZÓW. Inwestycja polegająca m.in. na budowie drogi łączącej ul. Wierzbową z al. Kopisto jest już bliska finalizacji. Zakończenie prac przewidziane jest na koniec tego roku.
RZESZÓW. PUP w Rzeszowie ogłosił kolejną edycję naboru wniosków ws. dofinansowań na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Można otrzymać nawet 20 tys. zł wsparcia.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz