Rzeszów - Sobota, 21.03.2026
Reklama

W Galerii Nowy Świat otwarto nowy sklep popularnej sieci

Dodano: 16.03.2026 r. / Redakcja

Zdjęćie ze strony Galerii Nowy Świat
Zdjęćie ze strony Galerii Nowy Świat

RZESZÓW. W Galerii Nowy Świat w Rzeszowie otwarto nowy sklep sieci Żabka. Punkt zlokalizowany jest na poziomie -1 i oferuje szeroki wybór produktów na szybkie, codzienne zakupy.

Klienci znajdą tu artykuły spożywcze, napoje, przekąski oraz produkty pierwszej potrzeby. Dostępna jest również strefa „food to go” z kawą, hot dogami, kanapkami i ciepłymi daniami.

Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 6:00–23:00. W niedziele handlowe obowiązują te same godziny, natomiast w niedziele niehandlowe placówka działa od 9:00 do 21:00.

Nowa Żabka oferuje także dodatkowe usługi, m.in. odbiór i nadawanie przesyłek, płatności bezgotówkowe oraz doładowania telefonów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Operacja Czysty Wisłok". Wielkie sprzątanie rzeszowskich terenów nadrzecznych

RZESZÓW. Kilka rzeszowskich organizacji pozarządowych połączy siły, aby posprzątać brzegi Wisłoka, Strugu i Żwirowni. Akcja pod hasłem "Operacja Czysty Wisłok", odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 marca 2025 r. Będzie prowadzona od...

Rzeszów

Kolejne spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek kontynuuje spotkania z mieszkańcami z cyklu "Rzeszów To My". Najbliższe odbędzie się z mieszkańcami dwóch osiedli.

Rzeszów

5 ofert w przetargu na remont wiaduktu w Krasnem

KRASNE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otworzyła oferty w przetargu na remont wiaduktu na drodze krajowej nr 94 w Krasnem.

Rzeszów

Pożar hali magazynowej przy ul. Siemieńskiego w Rzeszowie

RZESZÓW. Trwa dogaszanie pożaru, do którego doszło dziś rano na terenie hali magazynowej przy ul. Siemieńskiego. Policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia. Przyczyny pożaru na razie nie są znane.

Rzeszów

Wizerunek Krystiana Herby na autobusie MPK i na przystanku. Rusza nowa kampania miasta

RZESZÓW. „Wskakuj do autobusu” – pod takim hasłem wystartowała nowa kampania miasta, promująca rzeszowską komunikację miejską.

Rzeszów

S19 Rzeszów Południe - Babica. Wiadukty przeszły prób obciążeniowe

Cztery 34-tonowe pojazdy ciężarowe wjechały na wiadukty w Mogielnicy i Lutoryżu, na powstającym odcinku drogi ekspresowej S19 Rzeszów Południe – Babica. To element testów próbnych obciążenia statycznego i dynamicznego obiektów.

Rzeszów

Modern Home. Targi nowoczesnego budownictwa w hali Podpromie

RZESZÓW. Ponad 70 firm zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Nowoczesnego Budownictwa, które odbędą się w ten weekend w hali Podpromie. W programie wydarzenia przewidziano również prelekcje dotyczące procesu budowy domu.

Reklama