Rzeszów - Czwartek, 01.05.2025
Reklama

W każdą środę tego roku bezpłatne porady i badania w NFZ

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Akcja „Środa z Profilaktyką” potrwa do końca tego roku. Nie wykluczone, że będzie ona kontynuowana w przyszłym roku. Aby skorzystać z porad oraz badań nie potrzebujemy żadnych dokumentów.

W ramach akcji „Środa z Profilaktyką” w siedzibie NFZ w Rzeszowie przy ul. Zamkowej w każdą środę w tym roku można będzie skorzystać w godzinach 8-16 z bezpłatnych porad oraz badań.

Dzięki bezpłatnym poradom skorzystamy z usług specjalisty pielęgniarstwa dotyczących m.in. badań profilaktycznych finansowanych przez NFZ oraz zachowań prozdrowotnych oraz dietetyka w kwestii prawidłowego odżywiania.

Bezpłatne badania obejmują ciśnienie krwi, pomiar na analizatorze składu ciała wraz z wydrukiem oraz badania poziomu cukru we krwi (badanie w godz. 8-10).

Wszystko bezpłatnie i bez skierowania, dla każdego chętnego, który odwiedzi NFZ lub będzie przechodził w okolicy. Do skorzystania z porad czy badania nie jest potrzebny żaden dokument potwierdzający ubezpieczenie. Niepełnoletnie dzieci mogą skorzystać z porady/badania wyłączenie w obecności rodzica/opiekuna prawnego.

Akcja „Środa z Profilaktyką” w ww. wymiarze rozpoczyna się jutro (2 października) i wg wstępnych ustaleń trwa do końca tego roku.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Psychologiczne rozważania o wczesnej dorosłości. Konferencja na Uniwersytecie Rzeszowskim

RZESZÓW. Konferencja odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 października. Dochód z biletów przeznaczony zostanie na utworzenie grupy terapeutycznej młodzieży.

Rzeszów

Seniorka z Rzeszowa straciła kilkadziesiąt tysięcy złotych, chciała pomóc wnukowi

RZESZÓW. 77-letnia mieszkanka Rzeszowa padła ofiarą oszusta. Kobieta straciła oszczędności i biżuterię o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Rzeszów

Nie będzie strajku MPK. Jest porozumienie

RZESZÓW. Konrad Fijołek: Chciałbym przekazać dobrą wiadomość dla mieszkańców, że strajku nie będzie, udało się osiągnąć porozumienie.

Rzeszów

Nowa apteka całodobowa w Rzeszowie

RZESZÓW. Obecnie na terenie Rzeszowa w systemie całodobowym działają trzy apteki: na ul. Podchorążych 1, al. Rejtana 65 oraz nowa, na ul. Szopena 2.

Rzeszów

Tragedia na torach w Rzeszowie. Pociąg potrącił starszą kobietę

RZESZÓW. Wczoraj, na torach przy ul. Miłocińskiej w Rzeszowie, szynobus śmiertelnie potrącił starszą kobietę. Policjanci ustalają tożsamość zmarłej i okoliczności wypadku.

Rzeszów

Był poszukiwany czerwoną notą Interpolu. Wpadł na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW. Zatrzymany mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę dwóch lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Centrum TUTU uroczyście otwarte [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W sobotę, 8 października w rzeszowskiej Plazie odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Rozwoju Psychofizycznego TUTU. 

Rzeszów

ZTM wznawia sprzedaż biletów łączonych "Autobus + Autobus"

RZESZÓW. Od 7 października 2022 r. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wznawia sprzedaż biletów zintegrowanych „Autobus + Autobus”.

Reklama