Rzeszów - Czwartek, 02.07.2026
Reklama

W niedzielę przed Urzędem Wojewódzkim stanie mobilny punkt szczepień

Dodano: 06.08.2021 r.

fot. PUW w Rzeszowie
fot. PUW w Rzeszowie
RZESZÓW. W najbliższą niedzielę, 8 sierpnia, przy ul. Grunwaldzkiej 15, przed siedzibą Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, po raz kolejny stanie mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19.

Osoby, które chcą się zaszczepić w punkcie, mogą to zrobić bez wcześniejszego zapisywania się na konkretny termin czy godzinę.

Punkt będzie otwarty w godz. 13:00-17:00. Szczepień dokonywał będzie zespół złożony z pracowników szpitala MSWiA w Rzeszowie – lekarz, pielęgniarka, ratownik, sekretarka medyczna. Badania kwalifikacyjnego do szczepienia będzie dokonywał lekarz.

Dostępne będą dwa rodzaje szczepionek - Pfizer oraz Johnson&Johnson.

Dodatkową opiekę logistyczną zapewnią funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej oraz pracownicy Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

21 stycznia rozpoczną się konsultacje w sprawie zmiany granic Rzeszowa

RZESZÓW. Decyzje o zmianie granic zapadną do końca lipca.

Rzeszów

W sobotę uruchomią syreny alarmowe

RZESZÓW. Syreny zabrzmią 19 stycznia o godzinie 12.00.

Rzeszów

Poszukiwania 25-latka zakończone. Mężczyzna skontaktował się z rodziną

RZESZÓW. O poszukiwaniach 25-latka informowaliśmy w środę. 

Rzeszów

Podpisano umowę na odbiór śmieci w 2019 roku. Decyzja zapadła bez konsultacji z prezydentem

RZESZÓW. „Dyrektor MPGK podpisał umowę nie konsultując się z prezydentem” – informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Zmiany na WSPiA. Pojawili się m.in. nowi prodziekani

RZESZÓW. Na uczelni pojawią się nowi Dziekani-Dyrektorzy Kolegiów Dydaktycznych ich zastępcy oraz pełnomocnicy Rektora.

Rzeszów

4 tys. zł za mecz tenisa z prezydentem Rzeszowa w ramach 27. Finału WOŚP. Trwają jeszcze trzy aukcje

RZESZÓW. Na ulicach stolicy innowacji podczas Finału działało ok. 300 wolontariuszy.

Rzeszów

W sobotę w Rzeszowie msza w intencji Pawła Adamowicza

RZESZÓW. Mszę w intencji śp. Pawła Adamowicza odbędzie się 19 stycznia br. w Katedrze Rzeszowskiej.

Rzeszów

Trwają poszukiwania 25-latka z Rzeszowa. Od 26 listopada nie ma z nim kontaktu

RZESZÓW. Zaginiony w dniu 26 listopada 2018 r. około godz. 12 wyszedł z mieszkania, nie informując domowników dokąd się udaje.

Reklama