Rzeszów - Piątek, 27.03.2026
Reklama

W niedzielę przed Urzędem Wojewódzkim stanie mobilny punkt szczepień

Dodano: 06.08.2021 r.

fot. PUW w Rzeszowie
fot. PUW w Rzeszowie
RZESZÓW. W najbliższą niedzielę, 8 sierpnia, przy ul. Grunwaldzkiej 15, przed siedzibą Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, po raz kolejny stanie mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19.

Osoby, które chcą się zaszczepić w punkcie, mogą to zrobić bez wcześniejszego zapisywania się na konkretny termin czy godzinę.

Punkt będzie otwarty w godz. 13:00-17:00. Szczepień dokonywał będzie zespół złożony z pracowników szpitala MSWiA w Rzeszowie – lekarz, pielęgniarka, ratownik, sekretarka medyczna. Badania kwalifikacyjnego do szczepienia będzie dokonywał lekarz.

Dostępne będą dwa rodzaje szczepionek - Pfizer oraz Johnson&Johnson.

Dodatkową opiekę logistyczną zapewnią funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej oraz pracownicy Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wielka inwestycja drogowa zakończona. 17 lutego otwarcie Wisłokostrady

RZESZÓW. Jedna z największych inwestycji drogowych ostatnich lat realizowanych w Rzeszowie dobiegła końca. We wtorek, 17 lutego odbędzie się oficjalne otwarcie tzw. Wisłokostrady, czyli drogi, która połączyła aleję Rejtana z ulicą Ciepłowniczą.

Rzeszów

Wmurowano kamień węgielny pod budowę PCLA. Wykonano już 65 proc. prac

RZESZÓW. W piątek na budowie Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki odbyła się uroczystość wmurowania symbolicznego kamienia węgielnego. W wydarzeniu wzięli udział m.in. przedstawiciele Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, na czele z prezesem Sebastianem Chmarą.

Rzeszów

Rzeszów walczy ze śniegiem. Najnowszy raport z akcji „Zima”

RZESZÓW. Intensywne opady śniegu, które rozpoczęły się w nocy z 13 na 14 lutego, postawiły w gotowości miejskie służby w Rzeszowie. Ratusz przekazał raport z dzisiejszych działań.

Rzeszów

Seria wypadków w powiecie rzeszowskim. Dwie osoby poszkodowane

RZESZÓW. Do trzech wypadków doszło w czwartek na ulicach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego. W zdarzeniach poszkodowane zostały dwie osoby. Rzeszowscy policjanci apelują o rozwagę na drodze.

Rzeszów

Nowa droga połączy dwa rzeszowskie osiedla. Ogłoszono przetarg

RZESZÓW. Miasto poszukuje wykonawcy ponad 800-metrowego fragmentu drogi, która połączy osiedla Kotuli i Staroniwa. Rozstrzygnięcie przetargu ma się odbyć wczesną wiosną. Inwestycja częściowo będzie realizowana ze środków unijnych.

Rzeszów

Przejechał przez opadające rogatki, uderzył w budynek i uciekł. Był pijany

RZESZÓW. Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miał 33-letni mieszkaniec Rzeszowa, który z dużą prędkością przejechał przez przejazd kolejowy, mimo opadających rogatek, a następnie uderzył w budynek i ogrodzenie prywatnej posesji. Po...

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów na rondzie Kuronia. 4 osoby w szpitalu

RZESZÓW. Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło na rondzie Kuronia w Rzeszowie. Kierujący skodą przejechał przez rondo na wprost, a następnie zderzył się z bmw.

Reklama