Rzeszów - Środa, 24.12.2025
Reklama

W niedzielę ulicami Rzeszowa przejedzie kilkuset rowerzystów. Możliwe utrudnienia

Dodano: 15.06.2024 r. / Redakcja

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW. W niedzielę, 16 czerwca 2024 odbędzie się finał akcji "Rowerowy Maj" 2024. Z tej okazji ulicami Rzeszowa przejedzie kilkuset rowerzystów. Trasa przejazdu przebiegać będzie głównymi ulicami miasta. Przejazd zabezpieczać będą policjanci.

Zbiórka uczestników wydarzenia odbędzie się od godz. 10:30 na rzeszowskim Rynku. O godz. 11:00 wyrusza na przejażdżkę ulicami miasta. Rowerzyści pojadą na Bulwary. Przejadą ulicami: Słowackiego, Szopena, Piłsudskiego, Wiaduktem Śląski, Krakowską, Witosa, Langiewicza, Jagiellońską, Cieplińskiego, Piłsudskiego, Rejtana, Niepodległości, Krzyżanowskiego, Armii Krajowej, Powstańców Warszawy, Hetmańską i Bulwarową pod scenę na Bulwarach, gdzie dotrą około godz. 13.30.

Zgodnie z przewidywaniami organizatorów, w imprezie weźmie udział od 200 do 400 rowerzystów. Przejazd uczestników zabezpieczać będą policjanci rzeszowskiej drogówki. Na trasie „masy krytycznej" mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu.

Policjanci apelują do kierujących oraz wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przejazdu rowerzystów i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rozbudowany lotniczy plac zabaw MTUlandia został przekazany miastu

RZESZÓW. Zakończono trzeci etap rozbudowy lotniczego placu zabaw MTUlandia przy ul. Sondeja. W piątek nastąpiło jego oficjalne przekazanie miastu Rzeszów.

Rzeszów

Rusza budowa ronda w rejonie ZUS. Zmiana organizacji ruchu

RZESZÓW. W poniedziałek po południu rozpocznie się jeden z ostatnich etapów potężnej inwestycji drogowej w śródmieściu Rzeszowa.

Rzeszów

Ulicę Warszawską przebuduje firma Strabag. Prace zakończą się jesienią 2023 roku

RZESZÓW. To będzie jedna z największych inwestycji, które rozpoczną się w tym roku. 

Rzeszów

Pani Beata wygrała samochód w loterii PIT-owej "Rzeszów to My"

RZESZÓW. Beata Płonka z Rzeszowa została właścicielką nowiutkiego Renault Clio. Samochód wygrała w loterii PIT-owej Urzędu Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Powstanie droga łącząca ul. Błogosławionej Karoliny z ul. Dynowską

RZESZÓW. Na osiedlu Kotuli powstanie około 400-metrowy odcinek drogi, która połączy ul. Błogosławionej Karoliny z ulicą Dynowską. Miasto ogłosiło już przetarg na wybór wykonawcy inwestycji.

Rzeszów

UNICEF wesprze Rzeszów w pomocy uchodźcom z Ukrainy

RZESZÓW. Prezydent Konrad Fijołek oraz Rashed Mustafa Sarwar, przedstawiciel UNICEF podpisali umowę o współpracy dotyczącej wsparcia miasta w pomocy uchodźcom z Ukrainy.

Rzeszów

Od jesieni znów polecimy z Jasionki do Hurghady

JASIONKA. 27 października br. w siatce połączeń portu lotniczego Rzeszów-Jasionka ponownie pojawi się czarterowa trasa do Hurghady, jednego z najpopularniejszych egipskich kurortów.

Rzeszów

Szkoła i przedszkole na os. Staromieście będą rozbudowane

RZESZÓW. W tym tygodniu ogłoszony zostanie przetarg na wybór firmy, która wybuduje halę sportową przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 przy ul. Skrajnej w Rzeszowie.

Reklama