Rzeszów - Czwartek, 28.08.2025
Reklama

W nocy z 30 na 31 marca będzie zmiana czasu. Zmienią się godziny odjazdu autobusów nocnych

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. W związku ze zmianą czasu zimowego na letni, w nocy z 30 na 31 marca 2019r. zmianie ulegną godziny jazdy dwóch nocnych linii autobusów miejskich.

Najbliższa zmiana czasu nastąpi w nocy z 30 na 31 marca br. Niestety zmuszeni będziemy spać o godzinę krócej, ponieważ wskazówki zegarów przesuniemy z godziny 2:00 na 3:00. W związku ze zmianą czasu, zmianie ulegnie rozkład jazdy autobusów nocnych:
 
  • Linia N1 - przyjazd na przystanek Dworzec PKP o godz. 1:55 czasu zimowego zakończy kurs, odjazd z przystanku Dworzec PKP o godz. 3:00 czasu letniego w kierunku Obr. Poczty Gdańskiej;
  • Linia N2 – przyjazd na przystanek Dworzec PKP o godz. 1:55 czasu zimowego zakończy kurs, odjazd z przystanku Dworzec PKP o godz. 3:00 czasu letniego w kierunku Paderewskiego;

Przypomnimy również, że będzie to jedna z ostatnich zmian czasu, gdyż zgodnie z decyzją Parlamentu Europejskiego ostatni raz przestawienie zegarków odbędzie się najprawdopodobniej w październiku 2021 roku.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Głogów Małopolski gra z Orkiestrą. Na mieszkańców czeka moc atrakcji

GŁOGÓW MŁP. W programie m.in. koncerty, licytacje, morsowanie, bezpłatne badania profilaktyczne...

Rzeszów

Rusza stały punkt kontroli autokarów przy hali Podpromie

RZESZÓW. Policjanci wspólnie z pracownikami Inspekcji Transportu Drogowego będą kontrolować autokary i pojazdy przewożące dzieci i młodzież na wycieczki.

Rzeszów

Od poniedziałku zamknięty przejazd przy hali Podpromie

RZESZÓW. Od poniedziałku, 16 stycznia przez cały tydzień zamknięty będzie przejazd łączący ul. Lenartowicza z drogą przy hali Podpromie.

Rzeszów

Zostań "Kosmicznym Pomagaczem". Wesprzyj zakup kombinezonów rehabilitacyjnych dla dzieci z Rzeszowa i okolic

RZESZÓW. Fundacja "Mały Wielki Krok" prowadzi zbiórkę środków na zakup specjalistycznych kombinezonów, dzięki którym jej podopieczni będą mogli kontynuować rehabilitację.

Rzeszów

Tragiczny finał poszukiwań 67-latka z Rzeszowa

​RZESZOW. Wczoraj w Krasnem przypadkowa osoba natrafiła na zwłoki mężczyzny. Okazało się, że to ciało zaginionego w listopadzie ubiegłego roku 67-latka z Rzeszowa.

Rzeszów

Tak będzie wyglądała ulica Grunwaldzka po przebudowie [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Gotowy jest już projekt przebudowy ulicy Grunwaldzkiej. Na wniosek prezydenta Konrada Fijołka uzupełniono go o drzewa, które zostaną posadzone wzdłuż kamienic. Wizualizacje możecie zobaczyć pod artykułem.

Rzeszów

XIX Targi Ślubne już 5 lutego w Hali Podpromie w Rzeszowie. Bilety online taniej!

To już dziewiętnasta edycja wydarzenia organizowanego przez MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie i firmę Sagier.

Rzeszów

Rozbudowa Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Rzeszowie

RZESZÓW. Rozpoczął się kolejny etap rozbudowy Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie.

Reklama