Rzeszów - Sobota, 28.03.2026
Reklama

W nocy z 30 na 31 marca będzie zmiana czasu. Zmienią się godziny odjazdu autobusów nocnych

Dodano: 29.03.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. W związku ze zmianą czasu zimowego na letni, w nocy z 30 na 31 marca 2019r. zmianie ulegną godziny jazdy dwóch nocnych linii autobusów miejskich.

Najbliższa zmiana czasu nastąpi w nocy z 30 na 31 marca br. Niestety zmuszeni będziemy spać o godzinę krócej, ponieważ wskazówki zegarów przesuniemy z godziny 2:00 na 3:00. W związku ze zmianą czasu, zmianie ulegnie rozkład jazdy autobusów nocnych:
 
  • Linia N1 - przyjazd na przystanek Dworzec PKP o godz. 1:55 czasu zimowego zakończy kurs, odjazd z przystanku Dworzec PKP o godz. 3:00 czasu letniego w kierunku Obr. Poczty Gdańskiej;
  • Linia N2 – przyjazd na przystanek Dworzec PKP o godz. 1:55 czasu zimowego zakończy kurs, odjazd z przystanku Dworzec PKP o godz. 3:00 czasu letniego w kierunku Paderewskiego;

Przypomnimy również, że będzie to jedna z ostatnich zmian czasu, gdyż zgodnie z decyzją Parlamentu Europejskiego ostatni raz przestawienie zegarków odbędzie się najprawdopodobniej w październiku 2021 roku.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Więcej pasażerów w autobusach komunikacji miejskiej

​RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego zwiększa limit pasażerów.

Rzeszów

Rozbudowa ul. Wieniawskiego na finiszu

RZESZÓW. Dobiega końca trzyetapowy remont ul. Wieniawskiego. Trwają prace wykończeniowe i porządkowe.  Nowa droga usprawni komunikację pomiędzy osiedlami Słocina i Zalesie.

Rzeszów

Kolizja na ul. Budziwojskiej. Sprawca był pijany

RZESZÓW. 41-letni mężczyzna uderzył toyotą w bok innego auta, potem wjechał w ogrodzenie. Miał 2,5 promila alkoholu.

Rzeszów

Zaginął 40-letni Dominik z Rzeszowa. Policja prosi o pomoc

RZESZÓW. 11 maja mężczyzna wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodzinną.
 

Rzeszów

LOTAMS kontynuuje prace związane z budową bazy obsługi technicznej samolotów w Jasionce

Pomimo pandemii koronawirusa, plany Spółki LOTAMS związane z budową bazy obsługi technicznej samolotów w Jasionce są nadal aktualne.
 

Rzeszów

Pasażer zaatakował kontrolerów ZTM. Jednego uderzył w żebra, drugiego w twarz

RZESZÓW. Incydent miał miejsce dziś rano w autobusie linii nr 11. 

Rzeszów

13 kierowców ukaranych za prędkość. Rekordzista pędził 200 km/h

RZESZÓW. 126 kierowców skontrolowała podczas minionego weekendu rzeszowska drogówka. 13 z nich zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

Środki ochrony osobistej dla rzeszowskich żłobków i przedszkoli

​RZESZÓW. 15 tysięcy maseczek, 10 tysięcy par rękawiczek ochronnych oraz 600 litów płynu do dezynfekcji trafi do rzeszowskich żłobków oraz przedszkoli.

Reklama