Rzeszów - Wtorek, 11.11.2025
Reklama

W nocy z 30 na 31 marca będzie zmiana czasu. Zmienią się godziny odjazdu autobusów nocnych

Dodano: 29.03.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. W związku ze zmianą czasu zimowego na letni, w nocy z 30 na 31 marca 2019r. zmianie ulegną godziny jazdy dwóch nocnych linii autobusów miejskich.

Najbliższa zmiana czasu nastąpi w nocy z 30 na 31 marca br. Niestety zmuszeni będziemy spać o godzinę krócej, ponieważ wskazówki zegarów przesuniemy z godziny 2:00 na 3:00. W związku ze zmianą czasu, zmianie ulegnie rozkład jazdy autobusów nocnych:
 
  • Linia N1 - przyjazd na przystanek Dworzec PKP o godz. 1:55 czasu zimowego zakończy kurs, odjazd z przystanku Dworzec PKP o godz. 3:00 czasu letniego w kierunku Obr. Poczty Gdańskiej;
  • Linia N2 – przyjazd na przystanek Dworzec PKP o godz. 1:55 czasu zimowego zakończy kurs, odjazd z przystanku Dworzec PKP o godz. 3:00 czasu letniego w kierunku Paderewskiego;

Przypomnimy również, że będzie to jedna z ostatnich zmian czasu, gdyż zgodnie z decyzją Parlamentu Europejskiego ostatni raz przestawienie zegarków odbędzie się najprawdopodobniej w październiku 2021 roku.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kursy komunikacji miejskiej podczas Święta Trzech Króli

RZESZÓW. Dnia 6 stycznia br. (poniedziałek) autobusy kursować będą według świątecznego rozkładu jazdy.

Rzeszów

Sprawcy oszust internetowych z zarzutami. Wyłudzali pieniądze w zamian za dokumenty, których nie dostarczali

RZESZÓW. Pokrzywdzeni dokonywali wpłat ustalonych sum pieniężnych na podane przez sprawców numery kont bankowych. Podejrzani wielokrotnie żądali dodatkowych wpłat.

Rzeszów

Orszak Trzech Króli 2020. Tegoroczną nowością będzie śpiewany scenariusz

RZESZÓW. Hasłem tegorocznego Orszaku Trzech Króli będą słowa kolędy: „Cuda, cuda ogłaszają”. 

Rzeszów

20 najchętniej czytanych artykułów na RESinet.pl w 2019 roku

RZESZÓW. Prezentujemy listę 20-stu najchętniej czytanych artykułów na naszym portalu w 2019 roku.

Rzeszów

Zaginął 22-letni Ukrainiec. Ostatnio mieszkał w Rzeszowie

RZESZÓW. Od 26 grudnia nikomu nie udało się z nim skontaktować.

Rzeszów

Pierwsza rzeszowianka, urodzona w 2020 roku, przyszła na świat kwadrans po północy

RZESZÓW. Pierwszy rzeszowianka uroczona w 2020 r. przyszła na świat 1 stycznia o godz. 0:15.

Rzeszów

Dwie zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że od dnia 1 stycznia 2020 r. zmianie ulegają rozkłady jazdy autobusów linii nr 20 i 58.

Reklama