Rzeszów - Środa, 13.05.2026
Reklama

W piątek i w sobotę objazdy kilku linii MPK

Dodano: 06.05.2026 r. / Redakcja

8 i 9 maja objazdy kilku linii MPK / fot. Archiwum RESinet.pl
8 i 9 maja objazdy kilku linii MPK / fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Od piątku, 8 maja, od godz. 17.30 do końca soboty, 9 maja, linie 10, 13, 32, 42, N2 MPK w Rzeszowie pojedą trasami objazdowymi. Powód — budowa sieci ciepłowniczej w rejonie ul. Anny German, między rondem rtm. Pileckiego a ul. Złoty Stok.

Autobusy jadące od ul. Bł. Karoliny w stronę Ronda Świętego Floriana skręcą w Strzyżowską, dalej pojadą Wyspiańskiego z pominięciem ul. Anny German, następnie Krajobrazową — gdzie tymczasowo zostaną przeniesione przystanki z ul. Plenerowej — i dalej trasą bez zmian. Tą samą trasą pojadą kursy w kierunku powrotnym.

Na trasach objazdowych obowiązują wszystkie pozostałe przystanki. Lokalizację przystanków tymczasowych pokazuje mapa udostępniona przez Zarząd Transportu Miejskiego.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Organizacja ruchu przy rzeszowskich cmentarzach na Wszystkich Świętych

RZESZÓW. Sprawdź, jak dojechać na cmentarze w dniu Wszystkich Świętych.

Rzeszów

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W nocy z 29 na 30 października 2022 r. przechodzimy z czasu letniego na czas zimowy. Linie nocne N1 i N2 pojadą wg zmienionych rozkładów jazdy:

Rzeszów

Dachowanie forda w Malawie. Kierowca był pijany

RZESZÓW. Ponad 1,6 promila „wydmuchał„ 52-letni kierowca forda, którego samochód dziś rano dachował na prywatnej posesji w Malawie.

Rzeszów

Ogrody kieszonkowe w Rzeszowie otrzymają nazwy miast partnerskich

RZESZÓW. Teren zielony przy ul. Kurpiowskiej otrzymał nazwę „Ogród kieszonkowy - Bielefeld”.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie na ul. Grottgera w Rzeszowie

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło dziś przed godz. 12:00. Samochód ciężarowy śmiertelnie potrącił kobietę, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych.

Rzeszów

Kolizja w Krasnem. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, był pijany

KRASNE. 45-letniemu sprawcy kolizji grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Komunikacja miejska w okresie Wszystkich Świętych

RZESZÓW. W okresie Wszystkich Świętych nastąpią zmiany w rzeszowskiej komunikacji miejskiej. Jak co roku Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi 10 dodatkowych linii specjalnych, z których większość będzie kursowała co 20 minut.

Rzeszów

Miasto zbiera informacje o zapotrzebowaniu na węgiel

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa szacuje wstępnie liczbę gospodarstw domowych z Rzeszowa, które chcą zakupić węgiel po preferencyjnych cenach.

Reklama