Rzeszów - Środa, 13.05.2026
Reklama

W piątek i w sobotę objazdy kilku linii MPK

Dodano: 06.05.2026 r. / Redakcja

8 i 9 maja objazdy kilku linii MPK / fot. Archiwum RESinet.pl
8 i 9 maja objazdy kilku linii MPK / fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Od piątku, 8 maja, od godz. 17.30 do końca soboty, 9 maja, linie 10, 13, 32, 42, N2 MPK w Rzeszowie pojedą trasami objazdowymi. Powód — budowa sieci ciepłowniczej w rejonie ul. Anny German, między rondem rtm. Pileckiego a ul. Złoty Stok.

Autobusy jadące od ul. Bł. Karoliny w stronę Ronda Świętego Floriana skręcą w Strzyżowską, dalej pojadą Wyspiańskiego z pominięciem ul. Anny German, następnie Krajobrazową — gdzie tymczasowo zostaną przeniesione przystanki z ul. Plenerowej — i dalej trasą bez zmian. Tą samą trasą pojadą kursy w kierunku powrotnym.

Na trasach objazdowych obowiązują wszystkie pozostałe przystanki. Lokalizację przystanków tymczasowych pokazuje mapa udostępniona przez Zarząd Transportu Miejskiego.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W nocy z 24 na 25 października nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. Zegarki przestawiamy z godz. 3:00 na godz. 2:00. W związku z tym nastąpią zmiany w kursowaniu linii...

Rzeszów

Wszystkich Świętych 2020. Jak pojadą autobusy w Rzeszowie?

RZESZÓW. W okresie Wszystkich Świętych nastąpią zmiany w rzeszowskiej komunikacji miejskiej. Jak co roku ZTM uruchomi dodatkowe linie specjalne, które ułatwią dojazd do cmentarzy. Większość autobusów specjalnych będzie kursowała co 10 min.

Rzeszów

FOTO. Strajk rolników w Rzeszowie. Utrudnienia na obwodnicy

RZESZÓW. Od rana traktory wjeżdżają do Rzeszowa. O godz. 11:00 protestujący rolnicy zgromadzą się przed Urzędem Wojewódzkim.

Rzeszów

Odwołana wystawa fotografii Chrisa Niedenthala odbędzie się w innym miejscu

RZESZÓW. Dyrekcja rzeszowskiego „plastyka” odwołała wystawę fotografii Chrisa Niedenthala. Organizatorzy znaleźli nowe miejsce.

Rzeszów

MKS zawiesza część kursów

RZESZÓW. W związku z wprowadzeniem od 16 października br. nauki zdalnej w szkołach wyższych oraz ponadpodstawowych, autobusy MKS będą kursować z ograniczeniami.

Rzeszów

WSPiA zainaugurowała nowy rok akademicki

RZESZÓW. Bez udziału zaproszonych gości, studentów i pracowników – tak wyglądała w tym inauguracja 26. roku akademickiego w najstarszej niepublicznej uczelni na Podkarpaciu.

Rzeszów

Zbiórka niebezpiecznych odpadów w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W dniach od 19 do 23 października 2020 r. na terenie miasta odbędzie się zbiórka odpadów niebezpiecznych.

Rzeszów

Nowe limity pasażerów w MPK. Ile osób wsiądzie do autobusu?

RZESZÓW. W związku z obowiązującymi od dziś nowymi zasadami, autobusami może podróżować ograniczona liczba osób. Ile pasażerów może wsiąść do poszczególnych modeli pojazdów rzeszowskiej komunikacji miejskiej?

Reklama