Rzeszów - Poniedziałek, 05.05.2025
Reklama

W piątek nieczynne przystanki dla linii nr 44 i 58 w Tyczynie

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
W związku z remontem nawierzchni ulic w Tyczynie, nieczynne będą przystanki dla linii nr 44 i 58.

W piątek, 24 czerwca w godz. 8.00 - 18.00 zamknięta będzie ulica Mikołaja Kopernika w Tyczynie. Obowiązywała będzie tymczasowa organizacja ruchu. Odcinek ul. Mickiewicza (koło rynku) będzie ulicą dwukierunkową.
 
Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, na czas remontu wyłączone zostaną przystanki: Tyczyn Kopernika i Tyczyn, Mickiewicza.

Kursy linii nr 44 kończące trasę w Tyczynie będą skrócone do przystanku Tyczyn Grunwaldzka park. Kursy realizowane do Królki będą wykonywane na całej długości trasy bez możliwości wysiadania i wsiadania na wyłączonych przystankach. Podobnie będzie z kursami do Hermanowej Czerwonki na linii nr 58.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Odmulanie rzeszowskiego zalewu zakończone

RZESZÓW. Zakończył się proces wydobywania osadów z rzeszowskiego zalewu. Trwają jeszcze prace porządkowe, w tym min. demontaż maszyn.

Rzeszów

Zmiana rozkładów jazdy trzech linii MPK

​RZESZÓW. Od 1 stycznia nastąpią ograniczenia w kursowaniu trzech linii rzeszowskiej komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Nowoczesny aparat do USG w Szpitalu Miejskim

RZESZÓW. Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Rzeszowie dysponuje nowym aparatem do USG. To światowej klasy urządzenie pozwalające na bardzo dokładną diagnostykę chorób u leczących się tutaj pacjentek.  

Rzeszów

Trzy rzeszowskie szkoły jeszcze bardziej przyjazne osobom z niepełnosprawnością

RZESZÓW. Nowe miejsca postojowe, budowa pochylni i przebudowa tych istniejących, montaż balustrad i inne rozwiązania poprawiające dostępność dla osób niepełnosprawnych zostaną wykonane w trzech rzeszowskich szkołach w ramach projektu „Dostępna szkoła”.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy MPK w okresie świątecznym?

​RZESZÓW. W wigilię komunikacja miejska realizowana będzie w ograniczonym zakresie. W pierwszy i w drugi dzień świąt autobusy pojadą wg świątecznego rozkładu jazdy.

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono Świąteczny Punkt Pomocy Ukrainie

RZESZÓW. Trwa zbiórka darów dla Ukrainy organizowana przez Fundację Medyk dla Zdrowia. Potrzebne są m.in. odzież termiczna, koce i śpiwory oraz żywność długoterminowa.

Rzeszów

Lodowisko w Millenium Hall otwarte

​RZESZÓW. Na skwerze Millenium Hall wystartował sezon łyżwiarski. Lodowisko na świeżym powietrzu o powierzchni ponad 600 mkw jest już otwarte.

Reklama