Rzeszów - Piątek, 15.05.2026
Reklama

W piątek utrudnienia w rejonie mostu Narutowicza

Dodano: 23.07.2021 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W związku z dwoma inwestycjami, realizowanymi w rejonie mostu Narutowicza, w piątek (23.07) na moście oraz na ulicach: Wierzbowej i Naruszewicza wystąpią utrudnienia w ruchu.

Trwa budowa drogi, która połączy al. Kopisto z ul. Wierzbową. Przyszła droga będzie miała siedem metrów szerokości. Częścią inwestycji jest m.in. także budowa chodników, oświetlenia i sygnalizacji świetlnej, która powstanie na skrzyżowaniu budowanej drogi z ul. Wierzbową.

W piątek w związku z tą inwestycją na ul. Wierzbowej, na odcinku od skrzyżowania z Warzywną do sklepu Żabka, wyłączony z ruchu będzie jeden pas drogi. Utrudnienia potrwają od godz. 7.00 do 17.00.

Także w piątek, w związku z inną inwestycją – budową kładki rowerowej przy moście Narutowicza, na moście oraz na ul. Wierzbowej i Naruszewicza będą utrudnienia. W godz. od 5.00 do ok. 14.00 z ruchu wyłączony będzie jeden pas ruchu (prawy jadąc w kierunku ul. Szopena) na moście Narutowicza oraz na ul. Wierzbowej i Naruszewicza.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W weekend w Rzeszowie halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 w lekkiej atletyce

RZESZÓW. Blisko 1000 zawodników wystartuje w halowych Mistrzostwach Polski U18 i U20 w lekkiej atletyce. Trzydniowe zawody rozpoczną się w piątek w Uniwersyteckim Centrum Lekkoatletycznym przy ul. Cichej.

Rzeszów

W rzeszowskich szkołach pojawiły się różowe skrzyneczki

RZESZÓW. W 43 rzeszowskich szkołach zamontowane zostały tzw. różowe skrzyneczki, w których znajdują się darmowe środki higieny osobistej.

Rzeszów

Kolejny rekordowy miesiąc na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. To był najlepszy styczeń w historii portu lotniczego Rzeszów -Jasionka. Odprawiono 57,5 tys. pasażerów, tj. o 10 procent więcej niż w najlepszym do tej pory styczniu 2019 roku.

Rzeszów

Dzień Kota z Fundacją Felineus. Gościem specjalnym będzie "Marcin z Lasu" Kostrzyński

RZESZÓW. Strefa dla dorosłych, strefa dla dzieci, przedstawienie "Kot w butach", projekcja filmu „Sekretne życie kotów” - to tylko część atrakcji jakie przygotowała fundacja Felineus z okazji Dnia Kota.

Rzeszów

Rozbudowa szkoły na Staromieściu postępuje zgodnie z harmonogramem

RZESZÓW. Obecnie trwają prace m.in. przy zbrojeniu płyty fundamentowej nowej części szkoły. 

Rzeszów

Od czwartku bez utrudnień na DK9 w Rudnej Małej

RZESZÓW. Od 9 lutego br. otwarty będzie odcinek DK9 w Rudnej Małej. Roboty związane z budową wiaduktu kolejowego zakończą się wcześniej niż zakładano.

Rzeszów

"Biała Sobota" w szpitalu na ul. Szopena

​RZESZÓW. Będzie można skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji.

Rzeszów

Przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie powstanie nowy plac zabaw

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na budowę placu zabaw na osiedlu Miłocin Św. Huberta. Ma być gotowy w ciągu pięciu miesięcy od daty podpisania umowy z wykonawcą.

Reklama