Rzeszów - Poniedziałek, 05.05.2025
Reklama

W piątek utrudnienia w ruchu w centrum Rzeszowa

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Dziś na Placu Farnym w Rzeszowie odbędą się wojewódzkie obchody Dnia Strażaka połączone ze 150-leciem Rzeszowskiej Straży Pożarnej. W związku z tym kilka ulic w centrum Rzeszowa zostanie zamkniętych.

W piątek 13 maja od godz. 8:00 do 15:00 zamknięte dla ruchu zostaną następujące ulice: Plac Farny, ulica Matejki (od Rynku do Placu Farnego) oraz ulica Słowackiego (od skrzyżowania z ulicą Króla Kazimierza do ulicy Matejki). Cała ulica Słowackiego będzie zamknięta dla ruchu w godzinach od 13.30 do 15:00.

Około godz. 13.20 chwilowe utrudnienia mogą wystąpić podczas przejazdu kolumny wozów strażackich z parkingu przy Hali na Podpromiu przez ulicę Kilara do ulicy Słowackiego.

W godzinach od 14.40 do 15:00 w związku z przemarszem pododdziałów uczestniczących w uroczystości do Komendy Miejskiej PSP w Rzeszowie zamknięte dla ruchu zostaną: ulica Moniuszki (od Ronda Sokoła do Ronda Żołnierzy Wyklętych), aleja Cieplińskiego w obu kierunkach (od Ronda Żołnierzy Wyklętych do najbliższej zawrotki oraz od Parki Jedności z Macierzą do ulicy Pułaskiego), oraz ulica Pułaskiego do wysokości wjazdu na teren Komendy Miejskiej PSP.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów wyróżniony przez prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego

RZESZÓW. Miasto Rzeszów zostało uhonorowane tytułem "miasta-ratownika". 

Rzeszów

Projekt konstytucji przestrzennej Rzeszowa gotowy

RZESZÓW. 27 maja zostanie on wyłożony do publicznych konsultacji.

Rzeszów

Na osiedlu Staroniwa powstanie nowoczesny plac zabaw

RZESZÓW. Nowy plac zabaw na osiedlu Staroniwa, będzie pełnił funkcję nie tylko rozrywkową, ale również edukacyjną.

Rzeszów

"Lotniczy Piątek" na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się dziś na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej w budynku L przy al. Powstańców Warszawy 8.

Rzeszów

Podpisano umowę na projekt nowego wiaduktu w Rzeszowie

RZESZÓW. Wiadukt połączy ulicę Wyspiańskiego z ul. Hoffmanowej.

Rzeszów

Atrakcyjne pokazy naukowe w centrum Rzeszowa. W sobotę Piknik Nauki Eksploracje

RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 21 maja w centrum Rzeszowa powstanie miasteczko nauki. Swoje pokazy zaprezentuje blisko siedemdziesiąt ekip naukowców, popularyzatorów nauki, edukatorów i animatorów pokazów z całej Polski.

Rzeszów

Czołowi triathloniści przyjadą do Rzeszowa

RZESZÓW. W pierwszy weekend czerwca odbędzie się czwarta edycja „Triathlon Rzeszów”. W rywalizacji weźmie udział około 700 zawodników.

Rzeszów

W rzeszowskim ratuszu gościli przedstawiciele Międzyparlamentarnej Rady NATO-Ukraina

RZESZÓW. Rozmawiano o pomocy dla uchodźców z Ukrainy oraz obecności wojsk w Rzeszowie i okolicach.

Reklama