Rzeszów - Piątek, 07.11.2025
Reklama

W pożarze domu w Zaczerniu zginął 46-letni mężczyzna

Dodano: 28.12.2020 r.

fot. KW PSP w Rzeszowie
fot. KW PSP w Rzeszowie
RZESZÓW. Do tragicznego pożaru doszło dzień przed Wigilią w Zaczerniu. Podczas akcji gaśniczej strażacy znaleźli zwłoki mężczyzny.

23 grudnia 2020 r. około godz. 21.30 policjanci otrzymali informację o pożarze w domu mieszkalnym w Zaczerniu. Ogień pojawił się w pomieszczeniach piwnicznych. W akcji gaśniczej uczestniczyły jednostki ochotniczej i państwowej straży pożarnej.

Podczas działań, w jednym z pomieszczeń strażacy znaleźli ciało 46-letniego mężczyzny – mieszkańca domu. Oprócz zmarłego w domu przebywały jeszcze dwie osoby, które nie odniosły poważniejszych obrażeń. To one zauważyły zadymienie w piwnicy i wezwały służby.

Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Na miejscu zostaną przeprowadzone oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W kurii rzeszowskiej rozmawiano o pedofilii w Kościele

RZESZÓW. 7 marca 2019 r. w auli Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa na temat nadużyć seksualnych duchownych.

Rzeszów

Fundacja na rzecz osób z Zespołem Downa organizuje bieg charytatywny w Rzeszowie

RZESZÓW. Bieg rozpocznie się o godz. 15.00 w okolicy Lisiej Góry.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa z nagrodą Samorządowca Roku 2018

RZESZÓW. W dniach 5 i 6 marca br. w Poznaniu odbyło się doroczne Zgromadzenie Ogólne Związku Miast Polskich.

Rzeszów

Żużlowy pojedynek Reprezentacji Polski z drużyną Reszty Świata na Stadionie Miejskim już 22 kwietnia

RZESZÓW. 22 kwietnia Żużlowa Reprezentacja Polski otworzy swój sezon w Rzeszowie pojedynkiem z drużyną Reszty Świata. 

Rzeszów

Zainspiruj się na wiosnę. Targi Garden Expo w Rzeszowie już w marcu

G2A Arena po raz drugi organizuje Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDEN EXPO. 

Rzeszów

Schematy linii na przystankach? Ratusz: tak, ale po wprowadzeniu wszystkich zmian w rozkładzie

RZESZÓW. „Schematy linii pojawią się na przystankach, kiedy wszystkie zmiany linii zostaną wprowadzone” – informuje Ratusz. 

Rzeszów

Kolejne zmiany lokalizacji przystanków w Rzeszowie

RZESZÓW. Zmiany zostaną wprowadzone na ul. Marszałkowskiej, Hetmańskiej oraz Dąbrowskiego.

Rzeszów

Podkarpackie samorządy otrzymają 77 mln zł, z czego 56 mln zł m.in. na odbudowę dróg i mostów

RZESZÓW. Promesy odebrali przedstawiciele 58 jednostek samorządu terytorialnego, w tym 46 gmin oraz 12 powiatów. 

Reklama