Rzeszów - Niedziela, 07.09.2025
Reklama

W przyszłym roku polecimy z Rzeszowa do Hiszpani

Dodano: 06.12.2023 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW/JASIONKA. Od 3 kwietnia 2024 roku Ryanair uruchamia loty z Jasionki do hiszpańskiego miasta Alicante. Trasę będą obsługiwały Boeingi 737-800.

– Alicante jest kolejną atrakcyjną destynacją, do jakiej będzie można udać się bezpośrednio z Rzeszowa w przyszłym roku. Liczę na to, że nasza wieloletnia bardzo dobra współpraca z irlandzkim przewoźnikiem przyniesie nam jeszcze wiele powodów do radości – zapewnia Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Loty do Alicante będą odbywały się dwa razy w tygodniu:

- w środy wylot z Hiszpanii o godz. 6.00, lądowanie w Jasionce o 9.20. Po 25-minutowym oczekiwaniu samolot poleci znów do Alicante, gdzie ma się znaleźć o 13.10.
- w soboty wylot z Hiszpani o godz. 6.05, lądowanie w Jasionce o 9.25. W drogę powrotną samolot ruszy 25 minut później, by na lotnisku Alicante-Elche wylądować o 13.15.
Reklama
Lotnisko Alicante-Elche znajduje się 8 km od centrum Alicante i 133 km na południe od centrum Walencji, do obu tych miast dogodnie można dostać się autobusem.

Obecnie samoloty Ryanaira obsługują połączenia z Jasionki do Dublina (Irlandia) oraz Bristolu, East Midlands, Londynu Luton i Stansted (Wielka Brytania) i Manchesteru (Wielka Brytania). Od kwietnia 2024 r. tanią irlandzką linią będzie nożna też polecieć do Zadaru (Chorwacja) oraz Alicante.

Port lotniczy w Jasionce informuje przy okazji o dodatkowych rejsach Ryanaira w okresie świąteczno-noworocznym, czyli od 19 grudnia 2023 roku do 4 stycznia 2024 r. Do Dublina, East Midlands i Manchesteru samoloty wykonają po sześć nadprogramowych rotacji, a do Bristolu - o trzy więcej.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów nagrodzony w plebiscycie "Wydarzenie Historyczne Roku"

RZESZÓW. Przygotowany przez Rzeszów i słowacki Stropkov projekt „Baśniowe pogranicze. W krainie legend polskich i słowackich” został doceniony w 15. edycji plebiscytu „Wydarzenie Historyczne Roku”.

Rzeszów

Dzień bez Samochodu. W czwartek bezpłatna komunikacja miejska

RZESZÓW. Trwa Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Tradycyjnie, jego zwieńczeniem będzie Dzień bez Samochodu, który przypada w czwartek, 22 września.

Rzeszów

Piknik ekologiczny w Parku Jedności Polonii z Macierzą

RZESZÓW. Wydarzenie pod hasłem „Rzeszów bez plastiku” odbędzie się w najbliższą sobotę. W programie, m.in. szycie toreb na zakupy, konkursy z nagrodami i wspólne tworzenie obrazu z nakrętek.

Rzeszów

Zbiórka odpadów niebezpiecznych w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W dniach od 24 do 30 września 2022 r. na terenie miasta odbędzie się obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych. Odpady będzie można oddawać bezpłatnie.

Rzeszów

Zbiórka dla zwierząt ze schroniska "Kundelek"

RZESZÓW. Zbiórkę organizuje Centrum Handlowe Auchan Krasne. Najbardziej potrzebne są karma oraz środki czystości.

Rzeszów

Wypadek w Przewrotnem. Jedna osoba ranna

RZESZÓW. Około godz. 9:00 w miejscowości Przewrotne w gminie Głogów Małopolski doszło do zderzenia renault z iveco.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje miejski system monitoringu jakości powietrza

RZESZÓW. Od wczoraj jakość powietrza w Rzeszowie monitorowana będzie przez 38 czujników. Do końca roku będzie ich 60.

Rzeszów

Ze zbiornika wodnego w Lipiu wyłowiono ciało mężczyzny

RZESZÓW. Nad wyjaśnieniem okoliczności utonięcia mężczyzny pracują policjanci z Głogowa Małopolskiego.

Reklama