Rzeszów - Sobota, 13.12.2025
Reklama

W rejonie wiaduktu Tarnobrzeskiego zginął pieszy. 34-latek wtargnął na jezdnie

Dodano: 03.02.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Trwa ustalanie okoliczności wypadków, w których śmierć poniósł 34-latek. Pieszy, potrącony w sobotę rano, zmarł.

W sobotę, przed godz. 5 rano, policjanci zostali powiadomieni o wypadku, do jakiego doszło w Rzeszowie, w rejonie Wiaduktu Tarnobrzeskiego.

Prawdopodobnie, 34-letni rzeszowianin wtargnął na jezdnię  ze środkowego pasa zieleni, tuż przed nadjeżdżający pojazd. Mercedesem sprinterem kierował 46-letni mężczyzna, był trzeźwy.

Pieszego nie zdołano uratować, zmarł pomimo reanimacji. Przez kilka godzin ruch na tym odcinku był utrudniony.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Krystyna Wróblewska chce wprowadzenia darmowej komunikacji w godzinach szczytu

RZESZÓW. Konferencja prasowa w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Hetmańskiej 9 odbyła się w związku z wczorajszymi obchodami dnia bez samochodu

Rzeszów

Zbigniew Ziobro w Rzeszowie. Spotkanie dotyczyło przekazania Zamku Lubomirskich

RZESZÓW. W zamian za zamek miasto oddaje na rzecz Ministerstwa Sprawiedliwości tereny przy ul. Dołowej o powierzchni około 1,1 ha.

Rzeszów

Oficjalne inauguracje roku akademickiego na rzeszowskich uczelniach

RZESZÓW. Najwcześniejszą inaugurację roku akademickiego 2019/2020 organizuje Uniwersytet Rzeszowski.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc zarzuca TVP Rzeszów „wybiórcze relacjonowanie ważnych wydarzeń”

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa ponownie napomina TVP Rzeszów. 

Rzeszów

Jest szansa na budowę sygnalizacji na skrzyżowaniu ulicy Wieniawskiego, Kiepury i Siemaszkowej

RZESZÓW. 20 września pojawiła się informacja o firmie z Nowego Sącza, która za kwotę  681 tys. zł zajmie się tym zadaniem.

Rzeszów

Dzisiaj ostatni dzień głosowania na projekty RBO 2020

RZESZÓW. Dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem, kiedy mieszkańcy Rzeszowa mogą głosować na projekty.

Rzeszów

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny także w Rzeszowie

RZESZÓW. Manifestacja w Rzeszowie rozpoczęła się o godz. 12.00.

Rzeszów

Pod Rzeszowem powstaje pierwszy w Polsce Bank Pszczeli

RZESZÓW. Do końca sezonu 2019 w Banku miało znaleźć się pierwszych 50 rodzin pszczelich.

Reklama