Rzeszów - Niedziela, 19.10.2025
Reklama

W Rzeszowie otwiera się salon legendarnych amerykańskich marek samochodowych

Dodano: 11.08.2020 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Producent motocykli typu custom firma Game Over Cycles otwiera kolejny salon, tym razem samochodowy.

Przy ulicy Ludwika Chmury w Rzeszowie, obok salonów motocyklowych Harley-Davidson Rzeszów oraz Yamaha Rzeszów, powstał pierwszy na Podkarpaciu salon i autoryzowany serwis słynnych amerykańskich marek Dodge oraz RAM. Oficjalne otwarcie nastąpi 22 sierpnia. Otwarcie salonu to efekty współpracy Game Over Cycles z firmą KW Automotive, oficjalnym importerem samochodów tych marek w Polsce.

“Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że udało nam się nawiązać współpracę z firmą KWA i w jej efekcie otworzyć pierwszy salon legendarnych marek samochodowych na Podkarpaciu. Mówię to zarówno jako biznesmen, jak i fan amerykańskiej motoryzacji, ponieważ zostanie dilerem samochodowych akurat tych marek jest naturalnym przedłużeniem tego, co nas, i z tego co wiemy wielu naszych klientów, pociąga oraz pasjonuje. Sam podczas podróży po Stanach nie raz jeździłem samochodami obydwu marek. Wiem, jak bardzo wygodne i praktyczne są pickupy RAM. Pod własną nogą poczułem, jaką niesamowitą moc mają silniki Dodge'a, cieszę się więc, że będziemy mogli zaoferować klientom te unikatowe pojazdy i już teraz serdecznie zapraszam wszystkich do salonu”. – mówi założyciel i szef Game Over Cycles, Stanisław Myszkowski.
Reklama
Oficjalne otwarcie Dodge & RAM Rzeszów odbędzie się w sobotę 22 sierpnia, ale salon otwiera swoje podwoje już we wtorek, 11 sierpnia. Na miejscu na klientów już czekają doradcy oraz pierwsze samochody. Salon działa od wtorku do soboty w godzinach 10:00-18:00.

Podczas oficjalnego otwarcia w dniu 22 sierpnia dla gości będzie przygotowany grill, muzyka, odbędzie się Zlot Brodaczy i inne atrakcje. Na gości będą czekały również samochody, a dokładnie RAM 1500 Longhorn, RAM 1500 Rebel, RAM 1500 Laramie (wersja demo) oraz Dodge Challenger HELLCAT Widebody oraz niesamowitej mocy 717 KM.

W tym dniu nastąpi również inauguracja i otwarcie oficjalnego baru GOC zlokalizowanego w siedzibie firmy przy ul. L. Chmury.

Dodatkowym amerykańskim akcentem tego dnia będzie organizowane przez sąsiedni salon plenerowe wydarzenie Harley On Tour. W dniach 22-23 sierpnia do salonu Harley-Davidson Rzeszów zawita ciężarówka wypełniona 23 maszynami marki H-D z rocznika 2020, które będą dostępne na darmowe jazdy testowe.

Z uwagi na obecną sytuację epidemilogiczną w kraju, wszystkie zaplanowane wydarzenia odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.
 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowska policja poszukuje świadków potrącenia pieszej na ul. Strażackiej

RZESZÓW. Policjanci z Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują osób, które mogą mieć wiedzę na temat potrącenia 42-letniej kobiety na ulicy Strażackiej w Rzeszowie.

SOBOTA DLA RODZICA

Rzeszowskie żłobki będą działać także w soboty

RZESZÓW. Nowość w rzeszowskich żłobkach - ”Sobota dla rodzica”. Zgodnie z wtorkową decyzją miejskich radnych, rzeszowskie żłobki będą czynne w wybrane soboty. Usługa będzie dodatkowo płatna.

Rzeszów

Rondo w rejonie dworca PKS otrzymało nazwę

RZESZÓW. Podczas wtorkowej sesji Rady Miasta Rzeszowa podjęto decyzję o nadaniu nazwy „Rondo im. Żołnierzy Ochotników 1920” skrzyżowaniu w rejonie dworca PKS.

Rzeszów

Testy nowych autobusów miejskich w Rzeszowie. Jeden z nich to 18-metrowy przegubowiec MAN

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie zapowiedziało testy nowych autobusów. W najbliższych tygodniach na ulice miasta wyjadą: elektryczne modele pojazdów marki MAN Lion's City oraz napędzany silnikiem diesla Isuzu Citiport 12.

Rzeszów

W Rzeszowie trwają jesienne nasadzenia. Przybędzie ponad 8 tys. roślin

RZESZÓW. Zarząd Zieleni Miejskiej w Rzeszowie rozpoczął jesienne nasadzenia. Przybędzie ponad osiem tysięcy roślin - drzew, krzewów, bylin i traw. Ozdobią parki, skwery, zieleńce oraz pasy zieleni przy drogach.

Rzeszów

Jesienna zbiórka odpadów niebezpiecznych i odzieży w Rzeszowie [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. 6 października rusza obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych oraz tekstyliów i odzieży w Rzeszowie. Samochody MPGK zaparkują w kilkunastu lokalizacjach na terenie całego miasta. Akcja potrwa do 10 października 2025 r.

Rzeszów

Uruchomiono pierwszy w Rzeszowie urzędomat. Dowód rejestracyjny odbierzesz o dowolnej porze

RZESZÓW. Stolica Podkarpacia może się pochwalić pierwszym urzędomatem. Maszyna stanęła przy rzeszowskim Urzędzie Miasta przy ul. Okrzei. Umożliwia odbiór dowodów rejestracyjnych o dowolnej porze przez 24 godziny na dobę, 7 dni w...

Rzeszów

Od 1 października zmiany w rozkładach jazdy pięciu linii MPK

RZESZÓW. Zgodnie z informacją przekazaną przez Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, od 1 października 2025 roku zmianie ulegają rozkłady jazdy linii nr.: 18, 19, 24, 41, 26.

Reklama