Rzeszów - Sobota, 27.06.2026
Reklama

W Rzeszowie padła główna wygrana w Ekstra Pensji

Dodano: 09.01.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Szczęśliwa wygrana w środowym losowaniu padła w Rzeszowie. Zwycięzca przez kolejne 20 lat otrzymywać będzie 5 tys. zł miesięcznie.

W środowym losowaniu odnotowano drugą w tym roku główną wygraną w Ekstra Pensji. 5 000 zł miesięcznie wypłacanych każdego miesiąca aż przez 20 lat otrzymywać będzie osoba, która zagrała w punkcie Lotto przy ul. Ofiar Katynia 15 w Rzeszowie.

Wylosowane przez zwycięzcę liczby w Ekstra Pensji to 8, 11, 12, 16, 23 oraz 2. Co ciekawe, środowa Ekstra Pensja to 3. główna wygrana w Rzeszowie w tej grze.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Mobilny Punkt Rekrutacyjny w Urzędzie Wojewódzkim

RZESZÓW. Punkt działał będzie w każdy wtorek w godz. 10.00 do 18.00.

Rzeszów

Nowe przejazdy rowerowe na pięciu rzeszowskich skrzyżowaniach

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na zaprojektowanie i wybudowanie przejazdów dla rowerzystów na pięciu skrzyżowaniach, w tym m.in. al. Piłsudskiego z al. Cieplińskiego i al. Powstańców Warszawy z ul. Hetmańską.

Rzeszów

Rekordowy ruch pasażerski w Jasionce. Wakacyjną ofertę uzupełnią loty do Rijeki

RZESZÓW/JASIONKA. Podrzeszowskie lotnisko odnotowuje kolejne rekordy. W wakacje będzie obsługiwać aż 23 kierunki. Nowością będzie chorwacka Rijeka.

Rzeszów

W czwartek utrudnienia w ruchu. Ulicami miasta przejdzie korowód studentów

RZESZÓW. Korowód wyruszy około godz. 18.50 z Rynku w kierunku akademików przy ul. Cichej.

Rzeszów

W sobotę rusza sezon kąpielowy w Rzeszowie

RZESZÓW. Od 11 czerwca czynne będą zarówno baseny otwarte ROSiR przy ul. Pułaskiego, jak i kąpielisko Żwirownia przy ul. Kwiatkowskiego.

Rzeszów

Ponad 740 tys. zł na wydarzenia kulturalne w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto dofinansuje kolejne wydarzenia kulturalne w Rzeszowie. Ponad 742 tysięcy złotych trafi do 31 fundacji i stowarzyszeń, które je zorganizują.  

Rzeszów

Zakończyła się rozbudowa ulicy Morgowej

RZESZÓW. We wtorek rozpoczęło się malowanie oznakowań na jezdni. Trwa już odbiór przebudowanego odcinka, który został już udostępniony kierowcom.

Reklama