Rzeszów - Sobota, 23.08.2025
Reklama

W Rzeszowie ruszyła I edycja konkursu "Miejsce przyjazne seniorom"

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Do 30 października czekają organizatorzy I edycji konkursu „Miejsce przyjazne seniorom” na zgłoszenia kandydatur. Chcą wyróżnić osoby i miejsca przyjazne seniorom.
„Miejsce przyjazne seniorom” to miejska inicjatywa, mająca na celu uhonorowanie osób i miejsc w Rzeszowie, które zapewniają przyjazną atmosferę, życzliwość i odpowiednie usługi seniorom.


Głównym celem konkursu jest wyróżnienie oraz promowanie podmiotów i miejsc w Rzeszowie, uwzględniających potrzeby i oczekiwania seniorów, dostosowujące swoją strukturę do ich potrzeb, a także oferujące produkty, usługi oraz zniżki adresowane do tej grupy mieszkańców. Ważne jest również to, aby miejsca te zapewniały przyjazną atmosferę, uprzejme traktowanie i należytą obsługę osób w wieku senioralnym.
Reklama
Certyfikat „Miejsce Przyjazne Seniorom” przyznawany będzie w kilku kategoriach: administracja publiczna, kultura, edukacja i oświata, zdrowie i pomoc społeczna, sport i rekreacja, gastronomia oraz punkty usługowo-handlowe.

Mieszkańcy Rzeszowa do wyróżnienia typować mogą zarówno pracodawców, instytucje i podmioty gospodarcze, jak też osoby zasługujące na indywidualne wyróżnienie.

Zgłoszenia kandydatów są przyjmowane do 30.11.2021
  • listownie: Rzeszów, ul. Reformacka 6
  • e-mail: skreatywnys@onet.pl
 
Konkurs realizowany jest dzięki środkom NIW NOWE FIO.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Czy w Rzeszowie powstanie centrum tenisowe? W Ratuszu trwają rozmowy

RZESZÓW. W Ratuszu trwają rozmowy odnośnie stworzenia centrum tenisowego.

Rzeszów

Koduj z Gigantami! Piąta edycja darmowych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży

Młodsi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił poznając programy takie jak Scratch, Kodu czy AppInventor...

Rzeszów

Wprowadzenie opłat na parkingu lotniska w Jasionce od 21 sierpnia br.

RZESZÓW. Łączna ilość miejsc parkingowych wyniesie 857.

Rzeszów

30 sierpnia rusza sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. W tym momencie ruszy I etap rezerwacji. Drugi, otwarty wystartuje 27 września.

Rzeszów

3 mln zł powędrowało do szpitala MSWiA W Rzeszowie

RZESZÓW. Umowę zawarto 14 sierpnia w szpitalu MSWiA w Rzeszowie.

Rzeszów

Uruchomiono sprzedaż biletów semestralnych i uczniowskich

RZESZÓW. Bilety semestralne uczniowskie będą dostępna w okresie od 1 września 2019 r. do 31 stycznia 2020 r.

Reklama