Rzeszów - Środa, 17.12.2025
Reklama

W Rzeszowie ruszyła I edycja konkursu "Miejsce przyjazne seniorom"

Dodano: 26.10.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Do 30 października czekają organizatorzy I edycji konkursu „Miejsce przyjazne seniorom” na zgłoszenia kandydatur. Chcą wyróżnić osoby i miejsca przyjazne seniorom.
„Miejsce przyjazne seniorom” to miejska inicjatywa, mająca na celu uhonorowanie osób i miejsc w Rzeszowie, które zapewniają przyjazną atmosferę, życzliwość i odpowiednie usługi seniorom.


Głównym celem konkursu jest wyróżnienie oraz promowanie podmiotów i miejsc w Rzeszowie, uwzględniających potrzeby i oczekiwania seniorów, dostosowujące swoją strukturę do ich potrzeb, a także oferujące produkty, usługi oraz zniżki adresowane do tej grupy mieszkańców. Ważne jest również to, aby miejsca te zapewniały przyjazną atmosferę, uprzejme traktowanie i należytą obsługę osób w wieku senioralnym.
Reklama
Certyfikat „Miejsce Przyjazne Seniorom” przyznawany będzie w kilku kategoriach: administracja publiczna, kultura, edukacja i oświata, zdrowie i pomoc społeczna, sport i rekreacja, gastronomia oraz punkty usługowo-handlowe.

Mieszkańcy Rzeszowa do wyróżnienia typować mogą zarówno pracodawców, instytucje i podmioty gospodarcze, jak też osoby zasługujące na indywidualne wyróżnienie.

Zgłoszenia kandydatów są przyjmowane do 30.11.2021
  • listownie: Rzeszów, ul. Reformacka 6
  • e-mail: skreatywnys@onet.pl
 
Konkurs realizowany jest dzięki środkom NIW NOWE FIO.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Asseco Resovia rozpoczyna przygotowania przed sezonem 2019/2020

RZESZÓW. Dziesięciu siatkarzy Asseco Resovii spotkało się w poniedziałek. 

Rzeszów

Na pasie startowym lotniska w Jasionce odbędzie się wyścig rowerowy

RZESZÓW. Aktualnie trwają zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Rzeszów

Ruszyła rewitalizacja parku przy ul. Dąbrowskiego [FOTO]

RZESZÓW. Dopiero po drugim przetargu udało się wyłonić zwycięską firmę.

Rzeszów

Centrum Wspinaczkowe FlyWall. Nowy obiekt na sportowej mapie Rzeszowa

RZESZÓW. Już 17 sierpnia oficjalne otwarcie Centrum Wspinaczkowego

Rzeszów

Piknik charytatywny dla schroniska „Kundelek”. Akcja odbędzie się na rzeszowskich Bulwarach

RZESZÓW. Piknik charytatywny rozpocznie się 25 sierpnia 2019 r. o godz. 12.00 na rzeszowskich Bulwarach.

Rzeszów

Remont wiaduktu na ul. Batorego. Zmiany w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Ustalono, że w okolicy skrzyżowania ul. Chocimskiej i Żółkiewskiego powstanie tymczasowa pętla autobusowa.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc „wstępnie” rezygnuje z wyborów do Sejmu. Ostateczna decyzja zapadnie w piątek

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc odniósł się do medialnych doniesień ws. ewentualnej rezygnacji z wyborów do Sejmu. 

Rzeszów

Połączenie al. Rejtana z ul. Ciepłowniczą coraz bliżej realizacji

RZESZÓW. Projekt połączenia al. Rejtana z ul. Ciepłowniczą jest już prawie gotowy.

Reklama